Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyesmi 'menő'...

Hol lehet ilyesmi 'menő' cuccokat venni?

Figyelt kérdés

sziasztok:) sehol se, h&m, new yorker, kínai, invázió mindenhova benéztem ahova csak tudtam de már legem van hogy mindegyik boltban ilyen hülye anyagú ruhákat lehet kapni, és kb mindenkinek tömeg stílusa van és nagyon vágyok valami egyedibbre!:( netről túl drága rendelni, ráadásul szeretem felpróbálni a dolgokat..

ilyesmi ruhákat keresek(nektek am tetszik? ja és turiba is voltam elég ocsmány volt jó sok ruha ráadásul tök nagyok rám..)

[link]

meg legginsből is kénytelen voltam a szokásos feketét venni, pedig nekem jobban tetszenek a színes mintások de sehol se találok! színesebb vidámabb cuccokat szeretnék..:) de persze new yorkerben egy gatya már 7 ezer volt és az nem jöhetett szóba..szal olcsón kéne keresnem viszonylag

[link]


köszi:)

17L


2012. szept. 20. 21:14
 1/6 A kérdező kommentje:
pl láttam new yorkerben egy jó pulcsit , felpróbáltam de nem volt jó , kimegyek a boltból egy pont ugyanolyan pulcsit látok egy csajon.. akk felpróbáltam még egy halálfejes pólót, az se volt túl jó és erre az egyik oszttársamon látom másnap..szal vmi egyediség kéne..:(
2012. szept. 20. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen cuccokat akarsz viselni akkor az egyediség alapból izárható. Szerintem a divat helyett inkább próbáld megtalálni a SAJÁT ízlésedet, ami leginkább kifejez téged.
2012. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Bár nem írtad a méreted, azért kerestem párat és szerintem te is nézz szét ilyen "aukciós" hirdetős oldalon:


PL:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akár ebay-en is nézelődhetsz :)
2012. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:) de mondtam h neten nem tudtok rendelni és próbálnom kell a ruhát!
2012. szept. 22. 09:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyi..ami olcsó az tömegárú, tehát óhatatlan hogy sok embernek lesz olyan. Tehát vagy veszel drágán különleges darabokat vagy megelégszel az átlagga, a kettő együtt nem megy sajnos...
2012. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!