Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt van már az ideje az...

Itt van már az ideje az átmeneti csizmának?

Figyelt kérdés
Én alapból fázós vagyok de nem tudom mert még mindig látok lányokat egy szál ruhába,szoknyába flangálni.
2012. szept. 21. 17:23
 1/5 anonim válasza:
80%
Ma én téli csizmába mentem, csak engem nm érdekel mások véleménye. Ha téged zavar egy-két cicababa megjegyzése, akk ne vegyél csizmát, ha nm zavar, nyugodtan.
2012. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és nagyon is igazad van :-)
2012. szept. 21. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már láttam csizmát jó pár lány lábán. Vannak elég hideg napok mostanában, szerintem olyankor nyugodtan vegyél. De jövőhétre például megint melegebbet mond.
2012. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem érdekel, hogy mikor minek van ideje. Ha olyan kedvem van akkor felveszem. Rajtam néha nyáron is volt bokacsizma... na és? Senkit nem zavart.
2012. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hordom már kb. 1 hete, mert nagyon fázik a lábam. Még néha a csizmában is... Sok mindenkit látok már csizmában, de van olyan is, hogy kabát és flip-flop párosításban csattognak el mellettem... Kinek mi... :D
2012. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!