Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Menyibe kerül egy műbőrdzseki...

Menyibe kerül egy műbőrdzseki pl a New Yorkerbe? Vagy más üzletbe, ami nagyobb bevásárlóközpontokba megtalálható?

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 12ezer ft... de lehet találsz olcsóbban is, ezekben a plázás boltokban minden 2-3x drágább.
2012. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most lenne szezonja ilyenkor gondolom még drágább, mint nyár elején.

Régóta szeretnék egyet, de mindig hanyatt vágtam magam az árától.

2012. szept. 21. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
a New Yorkerben az a jó hogy egy cipőt adnak 14 ezerért vissza mész néhány hónap és akkor kb 700 forintért adják...azért van pofájuk mi?=DDDD
2012. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaja, ilyesmit már láttam én iis:D
2012. szept. 21. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:

de midig ott vásárolok mert annyira király cuccok vannak ott=D

am múltkor voltam a szolnokiba és ott 14-ért láttam=\\\\

2012. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szemetek:))) nem ér annyit, amennyiért dobálják.://

nem tudsz vmi jó helyet, ahol még van, és pl 10 alatt, de nem ilyen occsó kinézetű??:D

2012. szept. 21. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A teszkóba rohadt jók szoktak lenni én tavaly vettem 7ezer forintért és semmi baja sincs pedig nem kíméltem=)))De ajánlom a takko-t is ott is 7 ezerért láttam múltkor=)))
2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tescoban valóban szokott lenni jó. Tavaly leértékelten vettem meg életem első műbőrdzsekijét 4200Ft-ért :) Sosem voltam bőrkabátos, de az az 1 pont a méretem volt és nem tudtam ott hagyni... Azóta szeretem a bőrkabátokat :D Most is vannak elvileg árleszállítások, nézz be oda. Olcsóbban csak szezonvégi kiárusításon juthatsz hozzá sajnos.

Esetleg, ha van türelmed, benézhetsz turiba is, ha van olyan szerencséd, pont rátalálsz egyre. Másképp marad a pláza... :)

2012. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Turikba sose fogok ki semmit, mert magas vagyok és szinte egyik se az én méretem.:)

Tescoba ki fogok nézni szerintem.:) Köszi szépen.:)

2012. szept. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!