Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A három közül melyikben...

A három közül melyikben vannak a jobb minőségű farmer nadrágok, melyiket javasoljátok? New Yorker, Bershka, Pull&Bear?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A Bershka és a Pull&Bear körülbelül ugyanaz, a New Yorkeres farmerokkal nincs tapasztalatom
2012. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NY
2012. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a New yorker nem jött be, szerintem nem éri meg a pénzét. Kinyúlt, fakult, minden rossz volt (nem saját hibából...de lehet, hogy én nyúltam bele a selejtbe...)

Nekem van 3 éves Bershka farmerem, amit még mindig hordok és semmi baja. Illetve Pull&Bear-ből kb. 1 éves, annak sincs semmi baja. Árban is barátságosabbak, nekem ezek jöttek be.

2012. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a NY vált be, soha semmi bajom nem volt vele!! IMádom!!!puszikaa
2012. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a New Yorker-es nadrágok jöttek be, árilag tekintve is. Szinte minden nadrágom onnan van és semmi bajom velük.
2012. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó nadrágért a h&m-be menj, ott sokkal olcsóbb mint az általad említett üzletekben, nekem is onnan van a legtöbb, még mindig jók 2 év után is:)
2012. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!