Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Sugarbird üzleteknek mekkora...

A Sugarbird üzleteknek mekkora árréssel dolgoznak?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennék arra, h ezek a cuccok tényleg olyan nagyon drágák, vagy csak az üzletben tesznek rá olyan sokat.

2012. szept. 24. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem van onnan pár cuccom de nem éri meg :( pár mosás után (pedig én kímélő programmal mosok) kibolyhosodik a ruha és nyúlik is :(( ahhoz képest meg elég drágák amiket én ott vettem póló 3-4 ezer körül, gatya 7 ezer körül pulcsi 9 ezer körül..
2012. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is több ismerősömtől hallottam +neten is olvastam rola, h az árukkal ellentétben nem jó minőségűek.

Csak azt nem értem akkor miért ennyire drágák...

2012. szept. 24. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 db. ruhám van tőlük, nekem nem nyúlt ki, elég jól bírja, bár vigyázok is rájuk, ebből talán le lehet szűrni hogy elég nagy az árrés: kinéztem egy overállt mindenhol 18.990 Ft, elmentem a sugarbird üzletbe ahol éppen akciós volt 15.990 Ft, de hogyha visszamentem volna szombaton (amikor divatbemutató volt) még kaptam volna belőle 20% kedvezményt, szóval szerintem elég húzós az árrés amit rátesznek..
2012. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Húzós az árrésük. Pl.:egy ruha 20.000 Ft náluk, leárazáskor már 9eFt, tehát ha így adják el, még nyilván így is van rajtuk hasznuk.

De egy ismerősöm butikos, bizsukat árul és elvitt magával egy bizsunagykerbe: 200 Ft volt ott a műanyag karkötő, a nő a butikban már 3000Ft-ért árulta...Szal máshol is vannak rablók!

2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!