Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanadrághoz és hosszú...

Cicanadrághoz és hosszú felsőhöz felhúzhatok már most bokacsizmát? Vagy ebben az időszakban mi való hozzá?

Figyelt kérdés
Magas szárú tornacipőre gondoltam még a bokacsizmán kívül. Az az igazság hogy eddig nem mertem bevállalni az egy szál cicanadrágot, de most elég sokat fogytam ezért szeretném már azt is meghordani :) Hosszú felsőim, cicanacijaim és kabátom már van, elméletileg cipőm is ha csizmát már hordhatok vagy tornacipőt hozzá.
2012. szept. 24. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Azt veszel fel amit akarsz, miért kell ezt itt kérdezni?
2012. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dr.Martin válasza:
26%
Jómagam öltöny-nyakkendős típus vagyok, ehhez általában fekete/barna bőr cipőt húzok. Ha egyszer cicanadrágba mennék dolgozni, valószínűleg vennék hozzá bokacsizmát, utána meg most komolyan itt teszed fel ezt kérdést?
2012. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Két kocka faszi :)
2012. szept. 25. 01:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Peersze, én is szoktam, szeretem is. És jobban is néz ki azzal, mint mondjuk egy holdjáró magassarkúval vagy stb. csak azt utálom, mikor van olyan csizmám ami túl elálló a bokámnál, az már kicsit hülyén néz ki, de úgy sosem megyek el itthonról akkor vagy csizmát váltok vagy inkább felveszek egy farmert, hogy odatürhessem. :)
2012. szept. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Én éveken keresztül katonai bakancsot hordtam télen nyáron.

Senkitől nem kérdeztem felvehetem-e:)

Felveszed, mászkálsz kicsit, ha nem jó akkor meg leveszed:D

Nem fogsz belehalni.

2012. szept. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Első vagyok és nő. És úgy öltözök ahogy nekem tetszik... nem úgy ahogy mások megmondják, fura mi? De látszik, hogy ez az oldal agymosott tinikkel van tele, akik maguktól még öltözködni sem mernek... mert húúú de gáz ha nem úgy néznek ki mint az összes unalmas kiscsaj körülöttük.

Most ha azt mondják neked hogy nem veheted fel akkor komolyan nem veszed fel? Ez gáz...

2012. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ívy1 ***** válasza:
Tornacipőt ne! Felénk 20 fok feletti az idő,arra még melegnek gondolom a bokacsizmát(amúgy nagyon csini vele)napközben még felvehetsz akár balerinát nem fázol meg benne.
2012. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) Te első nő nemű egyed, nem engedélyt kértem, hanem tanácsot, hogy szeptemberben nem-e fura már a csizma :) Én leírjam mit gondolok rólad ? tipikusan az a nő vagy aki mindenhol beállítja magát a tökéletes nőnek aki mindent jobban gondol, mindent egyedien és nőiesen csinál :) Kíváncsi vagyok hány éve vagy egyedülálló :)
2012. szept. 25. 12:55
 9/9 Dr.Martin válasza:

1. kockának semmiképp nem mondanám magam.

2. igazából nincs második csak így jobban néz ki, hogy pontokba szedem.

Nem akartam goromba lenni a válaszommal, csak meglepődtem, hogy öltözködési tanácsokat kérsz egy olyan oldalon, ahol az emberek 95% arra kíváncsi, hogy terhes-e, a maradék 5% pedig a saját véleményét akarja hallani mástól.

2012. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!