Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz lenne, ha...

Szerintetek gáz lenne, ha most őszre. Illetve télre vennék egy divatcsizmát?

Figyelt kérdés

Mert hogy tavaly volt inkább divat, az ugg csizmával együtt..

De én most szeretnék egyet... az esős időszakokra..


2012. szept. 25. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen divatcsizmára gondolsz?

Egyébként attól független, hogy az UGG egy divatcsizma lett én előszeretettel viselem, mert nagyon nagyon meleg és kényelmes:) szóval...

2012. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz! Az UGG csizmák jó pár éve már divatban vannak, csak ügyelj hogy stílusosan hord! Nekem pl van egy színben és anyagban is hozzáillő irha kabim, viszont fekete bőrkabival is nagyon menő tud lenni!
2012. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy sima divatcsizmát szertnék venni.. nem ugg..

ilyesmit..

[link]

2012. szept. 25. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:

legelső válaszoló vagyok, hát ezt először is gumicsizmának hívják, nem divatcsizmának:) másodjára, akkor hord szerintem, ha az idő rákényszerít, az már egy másik dolog, hogyha még divatos is. Nemsoká itt az igazi ősz, sok esővel érdemesebb egy 'néha a kevesebb, több' elven egy egyszínűt venni(feketét ajánlom) és abból sem a leggagyibbat, hisz ha a lábad már nem nő és nem azért hordod, hogy tönkretedd, jövőre is viselhető:);)vagy esetleg ha igazán nagy fashionista vagy akkor izgibbek is

bevállalhatóak;)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


kis inspiráció:)

2012. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen..!:)

azt hiszem sima feketét veszek.:)

2012. szept. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!