Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha a cicanadrághoz egy...

Gáz ha a cicanadrághoz egy olyan felsőt veszek ami nem takarja a fenekem?

Figyelt kérdés

Hosszított felső, de nem olyan hosszú, a fenekem közepéig ér le. Ez így gáz?

(A cicanaci nem látszik át ha lehajolok akkor sem, bokáig érő és térdtől lefele két oldal strasszos)



2012. szept. 27. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
hát inkább olyan pólót vegyél fel ami teljesen takar max. ha nincs már akkor.
2012. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annál nincs gázabb, ha a cicanacit valaki így hordja. De ez csak az én véleményem :)
2012. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A cicanaci nem teljes nadrág, de ahogy látom ezzel te is tisztában vagy. Ne vedd fel olyan pólóval ami nem takarja az egészet.
2012. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A cicanadrág a nevével ellentétben harisnya... én nem járnék harisnyában így az tuti. Vegyél fel rövidgatyát vagy szoknyát hozzá legalább.
2012. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha latex a naci akkor nem gáz, egyébként jah
2012. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. :(
2012. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
szerintem nem gáz,de nekem nem tetszik...a mi sulinkban sokan hordják így(a divatcicák és lazacsajok is) én nem hordanám így,de nem tartom gáz dolognak...
2012. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ívy1 ***** válasza:
Hú! Egy ilyen összeállítás miatt van válasz háború egy kérdezőnél. Én azt mondom ez a te döntésed,de két dologra figyelj,ne legyen átlátszó és ne vágjon be elöl.
2012. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, gáz. Ez egy harisnya. gondolom nylon harisnyában, de még kötöttben sem indulnál el így. Nagyon sok így öltözött lányt látok, de az egész olyan hatást kelt, mintha nem lennének teljesen felöltözve. (minthogy egyébként nincsenek is, mivel a cicanadrág csak az alsóruházat része) És hiába van nagyon szép alakod, meg csinos popsid hozzá, ha így öltözöl nevetségessé válsz.
2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!