Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan hordjam a zenekaros...

Hogyan hordjam a zenekaros pólóim? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Hogyan,mivel hordjam őket? Bő fazonú pólók és már egy ideje "csak ugy simán" hordom,és jo lenne valami ötlet hogy mit vegyek fel hozzájuk,vagy mi néz ki jol hozzá


kössszi



2012. szept. 28. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
farmer, bőrzseki, farmerdzseki, nyaklánc, karkötők, ujjatlan kesztyű stb.:)
2012. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nőiesen szabott farmer/bőr mellény. Vagy vegyél alá garbót vagy hosszú ujjü pólót.

Vagy legközelebb kissebb méretet vegyél ami testre simul. Az szexi.

2012. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amúgy a pólónak nyakát vágd le és legyen ilyen váll-as póló :D
2012. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket^^
2012. szept. 28. 20:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nadrágom, ami nem csípőnadrág, de nem is magasderekú, szóval a kettő közötti. Abba fűzök egy vékony sötétkék övet, és beletűröm a pólót, az úgy elég jól néz ki.
2012. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
majd kipróbálom,én ugy is szoktam hogy pl a Nightwish-os pólóm rövidebb és van egy fekete piros szegecses övem és ha azt felveszem az tök jó mikor kilátszik :D
2012. szept. 28. 22:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Én full feketében nyomom :D kicsit borús a fekete csőnadrág fekete AC/DC-s pólóval és sötétkék övvel, de jól néz ki
2012. szept. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen énis igy vagyok:D csak fekete-piros
2012. szept. 29. 12:22
 9/13 anonim válasza:
a sál az általában feldobja az ilyen stílusú pólókat + az öv sem rossz ötlet :))
2012. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem sok zenekaros pólóm van, ezek közül némelyik férfi m-es méret, tehát elég bő. ezeket én kicsit átalakítottam, pl. a nyak részen azt a szegélyt és az ujjakat levágtam, így lényegében atléta lett belőlük. ezeket én nyáron rövidnadrággal, tornacipővel hordom, télen csőnadrággal, kapucnis pulcsival, favágó inggel, bőrdzsekivel. emellett kiegészítőket is viselek, mint öv, karkötők, stb. a munkahelyemen ez az összeállítás kicsit megbotránkoztatná az embereket (nem tudom miért, egyáltalán nem slampos, még ha úgy is hangzik. :)), így oda fekete csőnadrágot veszek fel ezekhez a felsőkhöz, mellé fekete női zakót. így kicsit furcsának hathat, de nagyon jól néz ki. :)
2012. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!