Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leakarom cserélni a ruhatárama...

Leakarom cserélni a ruhatáramat és még mást is hogyan?

Figyelt kérdés
Hát arról van szó hogy valami életet akarok vinni az öltözködésembe. Igaziból eddig felvettem egy farmert egy rövidujjút azt kész de most valami újat akarok amit meg tudok valósítani olyan csajosat :) Kéne egy két tipp és a hajammal is szeretnék valamit kezdeni (barna olyan közepes magasságú oldalfufruval) egy két tipp kéne azzal kapcs is hogy hogyan hordjam. köszi!!!
2012. szept. 29. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben a videoban frizurak elkesziteserol van szo:

[link]

Nezz utana a netten mas videoknak is ha erdekel.

Szerintem vegyel 2-3 inget mert azokat sok fele kepen lehet viselni,rovidszaru csizmafeleseget amikor meg nem lesz olyan hideg,vegyel egy fekete vagy egy farmer rovid mellenyt(azt veheted helankaval , trikoval es ingel is),balerin cipot stb.

2012. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg szines nadrágok.. Nem kell olyan extrémekre gondolni, hanem pl. egy menta vagy egy piros elég szépen mutat.

A farmer mellények tényleg sok mindent feldobhatnak. Amivel még próbálkozhatsz azok a nyakláncok. Vannak azok a cuki medálosak, nekem van egy robotos, és imádom. :)

Egy szép blézer is sokat segít, és a mintás pólók.

A szép színű körömlakkok is csajosak :D

2012. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár átalakíthatod a régieket. Én most rávagyok kattanva a DIY oldalakra, videókra. Elképesztően feltudnak dobni egy fehér tornacipőt, vagy egy egyszerű inget :)
2012. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a videot:) nekem vannak színes gatyáim :):D Az ingeket nem nagyon szeretem :| Am köszi a tippekek!! :)
2012. okt. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!