Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek nem szokott fajni a...

Nektek nem szokott fajni a szivetek ha egy szep ruha nem all jol es ezert nem veszitek meg? Vagy masnak nincs ilyen gondja? Pedig normal a sulyom de van ami nem all jol

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember, akin MINDEN ruha jól áll. :)

Egyébként: De. Fáj a szívem, mert nem jó rám, de ha megvenném, akkor úgysem veszem fel sehová, mert tudom, hogy hülyén nézek ki benne.

Viszont jártam már úgy, hogy a vállfán nem láttam a ruhában túl sok fantáziát, viszont mikor felvettem, kiderült, hogy kifejezetten előnyös. :)

Ezért érdemes ruhát próbálgatni, többet is, még ha az eladók agyvérzést kapnak tőle, akkor is. :)))

2012. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen en is jártam ugy hogy vállfán nem tetszett amugy meg igen ez öröm. De mikor a babán olyan jó meg rajtam is előről de megfordulok és hátul nem jó az olyan rossz érzés. És ráadasul ez olyan bolt ahol az elado kiakadt mert a babarol szedte le nekem. Utálom mikor az elado kiakad a sok probalason nem tudom miert ilyenek. Ezert jobbak azok az üzletek ahol nem támad le az elado ha bemesz. Most egy ruhan kattog az agyam tudom hülyeseg de mit lehet tenni
2012. szept. 30. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én szívem általában azért fáj, mert nem tudom megvenni.
2012. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kinéztem a bershkában egy blúzt, azóta minden alkalommal felpróbálom, ha arra járok, de nem változott a szabása azóta se, így nem áll jól:P:D
2012. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell a halálnak, ha nem nézek jól ki benne. Emiatt nem szoktak rossz érzéseim támadni. Azt viszont nagyon szeretem, amikor kifejezetten azért néz ki jól egy ruha, mert ÉN hordom! :)
2012. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!