Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tud ésszerű magyarázatot arra...

Tud ésszerű magyarázatot arra valaki, hogy miért fétise egy nőnek a rendőr ruha vagy bármilyen más, katonai, mentős, secus, kórházi. Bármilyen egyenruha?!

Figyelt kérdés
Érdekes élményeim vannak ezzel kapcsolatban...Normális?
2012. szept. 30. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valami komplexus lehet az oka.
2012. szept. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mesélnél az élményeidről?
2012. szept. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hülyeseg nekm nem tetszik
2012. szept. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mentősök, katonák, rendőrök, stb. a biztonságot szimbolizálják. Gondolom valami tudatalatti dolog lehet. Szerintem tök normális.
2012. szept. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bátor, erős, hősies férfiaknak gondolják ezeket, szerintem. Van aki ezekre gerjed. Én pont nem.
2012. szept. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem az egyenruhás férfiakat. A rendőrt azért, mert szeretem a rendőr szakmát, lány létemre én is az szerettem/szeretnék lenni, csak hát más felé sodort az élet. Egyébként meg csak szimplán tetszik, férfias, hatalmat szimbolizál és van benne vmi tiszta elegancia az egyenruhákban:P
2012. szept. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőknek, bár még nem gondolkodtam el rajta igazán, hogy miért tetszenek. De tényleg lehet, hogy a tudatalattim összekapcsolja a biztonsággal.
2012. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok,hogy normálisan válaszoltatok:)

Megismerkedtem egy rendőrrel szolgálata közben...Azóta találkoztunk 2x,egyszer megint szolgálatban volt a társaival,aztán tegnap meg civilben..:) Meg is mondtam neki,hogy nekem ez a "bajom" ,ez a fétis,imádom és lázba hoz és mint társamnak ezt a szakmát szerettem volna leginkább,bár ha pék vagy kukás és szeretem akkor is ugyanúgy tisztelem,de ez a sötét kék egyenruha nagyon...uhh..:D Úgy néz ki nagyon egy hullámhosszon vagyunk..:)))

2012. okt. 2. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a rendőrsapka jön be csinos, tangás fiúkon. :/ Ez annak számít? :D
2012. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a férfiaknak miért a fétise a sexi fehérnemű, harisnya stb....
2018. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!