Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről az óráról?

Mit gondoltok erről az óráról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 30. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, mert egyszerű. Ez benne a szép :)
2012. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szép
2012. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész szép. :)
2012. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A gyártó azt hiszem, garancia a magas minőségre; az óra designja nekem nem tetszik. De hát ízlések és pofonok.
2012. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy önfelhúzó mechanikus órát, mint amilyen ez is, úgy ötévenként ajánlatos elvinni egy jó óráshoz karbantartásra (szétszedi, megtisztogatja az óraművet, olajozza).


Még annyit, hogy ezzel vigyáznod kell, nehogy vizet kapjon, mert valószínűleg csak cseppálló tokozású.


Én a fényenergiával működő (solar), legalább WR 5 bar / WR 50 m vízállóságú kvarcórákat praktikusabb választásnak tartom. A Citizen és a Seiko nagyon jó ebben.

2012. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól néz ki
2012. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Én a fényenergiával működő (solar), legalább WR 5 bar / WR 50 m vízállóságú kvarcórákat praktikusabb választásnak tartom. A Citizen és a Seiko nagyon jó ebben."


Én mindenképp mechanikusat nézek ,ebben elég jó caliber is van, ETA 2824-2-es.


De itt most a kérdés lényegében a kinézetére szólt.Ki mit gondol róla.

2012. szept. 30. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!