Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balerinacipő hordása után...

Balerinacipő hordása után lábszag. Ez tényleg így van? Kort írjatok

Figyelt kérdés
Szeretnék egy balerinacipőt venni de ha lábszagom lesz utána, akkor inkább nem fogom hordani. 16 l
2012. szept. 30. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt az ősz és te most vennél balerinát? Hamar lehűl az idő, most inkább már valami félcipőre lesz szükséged.

Az ilyen Deichmannos, meg kínai műbőr, műanyag cipellőkben hamar lábszagod lehet, meg én nem is tartom egészségesnek, mert full lapos és nem támasztja úgy alá a lábad ahogy kéne (hiányzik a megfelelő anatómiai kialakítás), lúdtalpad is lehet tőle.

2012. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Már miért lenne nagyobb eséllyel lábszagod egy balerina cipőben, mint bármilyen másikban?

Ez csak attól függ, hogy hajlamos vagy-e rá, vagy nem.

Aki hajlamos, annak is sokkal előbb lesz lábszaga egy zárt, nem szellőző cipőben (ami nagyban függ a cipő anyagától!), mint egy balerinában.


Másrészt viszont nem ilyenkor szokás balerinát venni, mindjárt csizmát kell majd hordani...

2012. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden cipőt fertőtleníteni kellene minden használat után a nagy könyv szerint. Én minden alkalommal behintőporozom vagy befújom. A lábszagot pedig 90%-ban nem a cipő okozza, persze számít az is, de nem amiatt van elsődlegesen.
2012. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már megint a lábfetisiszta van itt ???
2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem általában semmilyen cipőben nincs lábszagom, csak balerínában :D
2012. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!