Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért sikk manapság a fiatal...

Miért sikk manapság a fiatal fiúknak úgy öltözködni, mint egy meleg?

Figyelt kérdés
Ehhez persze hozzátartozik a dizájnos hajviselet és a különböző kiegészítők (női jellegű táska stb.) is.
2012. okt. 2. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

A Páwákra gondolsz?

Nem tudom.

2012. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hogy miért azt nem tudom. De ha megnézed a régi korok ruháit volt több olyan időszak, amikor mai szemmel nőiesnek mondott ruhát hordtak a férfiak (pl.: eredetileg a magassarkú cipőt is nekik találták ki - persze nem a mai változatban). Úgyhogy nem újkeletű a jelenég.
2012. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
45%

Mert az a divat :D

De legalább van kin röhögni :)

2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar, de tény hogy a mostani korban, és a barokk ill. 60-70es években jelentősen keveredett a női férfi stílus

Mondjuk én nem öltöznék nőiesen, aki meg jónak látja hát rajta :D

20/F

2012. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
minden kornak meg van a maga divatja, mint ahogy fentebb is írták-ezeknek az éveknek ez. ennyi, ezen túl kell lépni.
2012. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Miből gondolod, hogy mai fiúk a mai divattól úgy néznek ki, mint a melegek? Elég szegényes a látóköröd, ha ennyire általánosítasz. Valószínűleg egy igazi rendes melegeket nem láttál még! Hangsúlyozom rendes meleget és nem olyan típust, amilyet gyakran a tv-ben is mutatnak!


23 meleg F.

2012. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és nő nadrágokat hordok
2012. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igy van, a barokk jó példa. A férfiak akkor még ki is festették magukat de ettől még nem voltak melegek
2012. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!