Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap megyek buliba de most...

Holnap megyek buliba de most nemszeretnék miniruhába menni! Szerintetek mitvegyek fel ami illik egybulibaa azértmég h nem mini ruha?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 13:07
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:

Akkor ne vegyél fel miniruhát.

Anélkül szerintem is sokkal nagyobb sikered lesz.

Garantáltan meg fog bámulni mindenki!

2012. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy farmer és egy csinos top is bőven elég egy buliba.
2012. okt. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
cicanadrág,hosszított felső,magassarkú esetleg?én ebben az időben ezt venném fel szívesen,nem is fázom benne,és még jól is néz ki
2012. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyi, én egyszer random ötlet alapján lementem barátnőmmel Pest egyik színvonalas szórakozóhelyére. Mivel alapból nem oda készültem, és hazamenni sem volt időm, hogy átöltözzek, egy farmer, egy tornacipő és egy ócska ujjatlan tréningfelső volt rajtam, így mentünk be. Aznap este kb. tízszer annyi srác ragadt ránk, mint egy átlagos este, amikor szép koktélruhában, megcsinált hajjal, sminkkel mentünk be. Alig lehetett levakarni őket. Van barátunk, így mi nem pasiztunk, de azért számít a "visszajelzés". Szóval szerintem neked sem kell feltétlen miniruhában bulizni járni. Az első is írja, hogy meg fog bámulni mindenki..:)
2012. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
cicanadrág/farmer egy csinosabb felsővel pont megfelelő. én általában inkább kényelmesebben szoktam felöltözni. nem tudom ki hogy van vele, de én miniruhában és magassarkúban nem is tudom igazán jól érezni magam :/
2012. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és szerintem meg is fogadomm mert este már nagyon hideg vann :)
2012. okt. 5. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!