Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsabban? Hol tudok ilyen...

Elegánsabban? Hol tudok ilyen ruhákat beszerezni? Illene hozzám?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az elegánsabban öltözködő lányok. Keszthely közelében lakok ottani boltok érdekelnének meg hogy körülbelül milyen árban vannak. 160 centi 50 kg vagyok és olyan középvékony se sovány se dagadt.

2012. okt. 7. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha igazan jol akarsz kinezni akkor rendelj. Az asos.com oldal nagyon jo, es magyarorszagra is szallitanak!:) Az arak, ha jobb minosegu ruhakat akarsz venni az mindig penzbe kerul, szoval kb farmer 9ezer, felso 2ezer, ing 4ezer, pulcsi 6ezer, taska8ezer..Ezek csak korubeluli arak.. Ha elegansan akarsz kinezni akkor a H&M-et ajanlom! Nem tudom h keszthelyen van -e.. Ha jol tudom akkor newyorker van, ami nem is olyan rossz, de a ruhaik nem birjak valami sokaig, szoval nem erdemes ott vasarolni.
2012. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ Keszthelyen tényleg nincs H&M

De azért köszi

2012. okt. 7. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!