Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban lehet Szolnokon...

Melyik boltban lehet Szolnokon jó cuccokat venni?

Figyelt kérdés
konkrét boltokra gondoltam.
2009. aug. 5. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a Pelikánban szétnézel ott biztos találsz egy jó boltot
2009. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szétnéztem,(nem vagyok szolnoki,csak az van közel)...ezért kértem volna konkrét boltot,mert a semmiért nem nagyon szeretnék felutazni.
2009. aug. 5. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:

CORA---> Invázió.

Úgy hallottam vannak jó cuccok. :-)

2009. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha olcsót akarsz: Invázió, Familia v mi, az van elvileg az interspárban. Akkor a Cosmos is jó, van a plázában és a pelikánban is, Takko, meg a főúton van nem egy turkáló, ott is lehet találni marha jó dolgokat. Ha kicsit többet szánsz rá, akkor Van a plázában még a penelope, Jeans Club, a pelikánban kenvelo, oviesse, retro, ezektől nem messze a főút felé van levi's meg mustang, akad rengeteg kínai is, ha kimész a 1es busszal a Family Centerhez ott is van takko, meg c und a, meg charles vögele, meg kik... most így ennyi jut eszembe! Jó vásárlást!!!
2009. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17es busszal mármint, csak elírtam, bocsi!
2009. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hello, hova valósi vagy?

én sem vagyok szolnoki, de Szolnokra szoktam menni vásárolni Pelikánba: Oviesse, Takko, Cosmos, Kenvelo asszem ennyi, jah meg volt a Mister-Lady, de az ugye bezárt.:(

Plázába: Jeans-Club, meg van a földszinten egy úgynevezett garázs, itt ink. olyan emo, deszka stílusúak a ruhák, ott nem szoktam vásárolni, de benéztem már és nekem tetszett.

2009. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hellosztok, én egy olyan sapkát keresek (én is Szolnok közelében lakok Újszászi vok) ami a rappereken van van. Nekem annyira megtetszett. Úgyhogy ha vki tud Szolnokon egész jó árban de közben minőségi is, akkor írjon.
2009. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pelikán mellett, a Gárdonyi alatt van egy jó bolt, ott lehet hogy találsz magadnak való sapit, sok szerencsét.;)

Am a 08.07.-én válaszoló voltam.:D

2009. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak:és azt véletlenül nem tudod hogy a garázs melyik mellett van?:D
2009. aug. 13. 09:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszolokat.
2009. aug. 13. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!