Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy fekete, combközépig...

Van egy fekete, combközépig érő pufi télikabátom. Hordhatom idén? 15/L Van, aki idén télen pufi kabátot fog hordani?

Figyelt kérdés

Gáz?

Fekete bokacsizmával és sötétkék farmerral


2012. okt. 9. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyeneket kérdezni? Gondolom neked tetszik... ez az egyetlen ami számít. Ha tetszik hordjad, ha nem akkor ne.
2012. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony én is fekete fenék alá érő pufi kabátot fogok hordani idén is. Nekem tetszik és úgyis fázós vagyok úgyhogy kell is. Télen nekem inkább az számít, hogy meleg legyen és ne legyek állandóan náthás.
2012. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik ugy kulonosebben. Ez maradt tavalyról.
2012. okt. 9. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt fogok, mert másom nincs :|
2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden évben látok pufi kabátos lányokat télen, semmiképpen sem gáz. A téli hidegben szerintem nem is érdemes másféle kabátot hordani, vannak szép szövetkabátjaim, de télen egyszerűen meg lehet fagyni bennük.
2012. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is combközépig érő pufi kabátom van, zöldes színű. Én hordani fogom egy barna magas telitalpú csizmával, mivel nincs más, de szerintem nem csúnya! :)
2012. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is fogom hordani. Van elegáns kabátom is, de a pufit jobban szeretem, mert meleg és kényelmes.
2013. nov. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!