Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mennyit dob számotokra...

Lányok, mennyit dob számotokra egy srác férfiasságán az igényes öltözködés?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan ruhákban járok amiket más akkor se venne fel ha fegyverrel kényszerítenék. Én sem szívesen hordom de jelenleg még gyűjtök az új darabokra.


Szerintetek sikert aratok majd új cipőben, farmerban, pólóban, vagy nem fog sokat számítani?


Kb ebből:

[link]

(bár ennyire nem szakadt, de a cipőm hasonlóképp ultragáz)


Lesz ez:

[link]


De most ezen tényleg múlik valami?

Aki ismer az tudja, hogy szakadt ruhában sem vagyok más mint újban?


2012. okt. 11. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Á, nem múlik rajta semmi. Csak az alapvető igényességről van szó.
2012. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sokan vannak akik nem öltöznek divatmajomnak mégis tökéletes kapcsolatban élnek. Nem egy farmeron meg cipőn múlik az élet....


Nekem egy kicsit túlságosan precíz ez a szerelés, olyan deszkásfiú stílus. Nem tartom férfiasnak. Sztem férfiasabb a laza farmer a kirándulócipővel. Szerintem.

2012. okt. 11. 16:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonló stílusváltást eszközöltem pár hete. Azt hiszed, történt bármi változás, máshogy ítélnek meg? Max nem akarnak lépten-nyomon lehányni (csak öklendeznek). Tetejében én még sovány is vagyok, így szarul áll minden.
2012. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem abszolút nem számít az öltözködés (habár sokaknak igen). ha helyes a csávó akkor még szakadt ruhában is helyes, de azért nem szeretném szakadt ruhában látni. ilyenkor mindig felteszem a kérdést magamban hogy legalább kimoshatta volna a cuccát vagy valami, még az sem sikerült?...ebből azt fogom levonni hogy egy igénytelen darab aki alig szokott fürdeni meg ilyenek, szóval ez sem jó... amugy meg ha nem helyes de még is jó cuccokat hord, akkor abszolút nincs esélye nálam, mert a ruha nem befolyásoló tényező, az még nagyon kevés. egy jó ruha egy ronda fiún olyan, mint egy jó smink egy ronda lányon. szóval ennyi :))
2012. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem. Nem tudom számít-e...
2012. okt. 11. 16:45
 6/12 A kérdező kommentje:

Nos azért kérdezem, mert volt egy lány akivel az elején megvoltunk, aztán túl sokszor kértem tőle cigit meg még ott akkor is meghívott sörre, meg kértem tőle kaját gáz volt....

Most mindemellett még szakadt rongyokban meg büdös cipőkben járok. Nem csodálom, hogy elment tőlem a kedve. (de ez egy külön történet)

2012. okt. 11. 16:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Most szerencsére majd lesz pénzem.
2012. okt. 11. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok: mosd ki a cipőd és a ruháid!!! TISZTASÁG!!!! undorító amikor valaki bűzlik és sáros, piszkos cipőkben járkál! NA EZ elronthatja a rólad alkotott képet! HA higiénikus lennél, tiszta és ápolt, szerintem senki nem foglalkozna azzal hogy nem márkás a cuccod vagy régebbi darab esetleg! DE ha izzadságszagod van és bűzlessz a cigitől nap mint nap, ne csodálkozz hogy undorodnak tőled...
2012. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy mossak ki egy velúrbőr cipőt? Hogy még büdösebb legyen és tönkremenjen?
2012. okt. 11. 17:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilyen koszosan jársz nap mint nap? Az igényesség, ápoltság nem csak a lányok elvárása, minden normális ember kimossa a ruháját, és tisztán lép ki az utcára. Ne haragudj, de ez a felfogás... hogy szerinted a piszkos külsőn nem múlik semmi...

Mindenképpen vonzóbb leszel az új ruhákban. Igenis sokat számít.


Aki ismer, nyilván tudja milyen a személyiséged. De ha szeretnél új emberekkel (lányokkal) ismerkedni, muszáj lesz valamilyen kulturált külsőt magadra ölteni. Ismered a mondást; külső megfog, belső megtart. Amúgy ez nem deszkás stílus, ez egy egyszerű férfi farmer, egy modernebb darab. Tudom, hogy itt mindenki nagyon divatellenes, de minden kornak megvoltak a fazonjai, a népszerű darabjai, ettől még nem válik senki divatmajommá. Nagyon szép az a farmer a képen egyébként, vedd csak meg nyugodtan. A cipődet meg kívülről pucold meg, és rakd ki szellőzni. És szokj le a cigiről.

2012. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!