Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány szóvá teszi, hogy idegesíti őt, hogy bámulják az utcán/beszólogatnak, akkor rögtön a lány a hibás?

Figyelt kérdés

Olvastam itt a GyIK-en is egy olyat, hogy mondta az egyik lány, hogy alig szeret kimenni az utcára, mert állandóan megnézik őt/ utána füttyögnek/ leszólítják stb.


És ha egy ilyen lány megkérdezi mit tehetne, hogy ezt elkerülje, általában ezeket kapja: Öltözködj szolidan! Ne figyelj oda! Járkálj kevesebbet egyedül!


De! ti ezek szerint úgy gondoljátok, hogy egy lány azért hordjon bő, hosszú ruhákat ebben a melegben, mert tele van perverz gusztustalan állatokkal a város/falu? Azért ne vegyen fel csőnadrágot, rövidnacit vagy szoknyát? Azért ne húzzon soha testresimuló vagy dekoltált felsőt?

Mert mamár egyeseknek egy pamut rövidnadrág is kihívó egy sima, egyszerű felsősvel, aminek még csak kivágása sincs :/

Mondjátok, akkor mibe járjunk, főleg nyáron? Férfiruhákban? Szerintetek ez megoldás?


És igen, ez az én személyes felháborodásaimnak az egyike, mert mások szerint csakis a csaj lehet a hibás... és nem az a 40-50 körüli részeges hapsi, aki fiatal lányokra gerjed -.-"


14/L



2012. aug. 27. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen egyet értek veled.Én is tapasztalok hasonlókat.

Sajnos nincs mit tenni,ilyen kihéhezett bunkók mindig lesznek.Nem kell róluk tudomást venni.

Aki szerint meg a lány a hibás,gondolom nem volt még egy ilyen lány helyzetében sem,hogy már egy fagyit sem tudsz elnyalni,mert rögtön f*szt képzelnek a nyelvedhez.

2012. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 piicur ***** válasza:
88%

Ez szerintem is undorító!!!

100%-osan egyetértek veled, de ide s jönni fognak az olyan kommentek, hogy nem kell úgy öltözködni.

BASSZUS, szolídabban is lehet bámulni, ha már megnézik, de a füttyögés a legocsmányabb dolog!!!!

tudom, hogy egyáltalán nem hasznos a válaszom, bocsi, csak most én is nagyon felháborodtam...

2012. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

kérdező: ami nem eladó az nincs a kirakatban:)

valahogy kétlem h 1 tök érdektelen kislányt 1 tök érdektelen ruhába megnéznek a 40-50 évesek TÖMEGEI mikor ott áll tőled pár méterre 1 20 éves csaj aki úgy 20 kört ver rád [másodpercenként] v netalántán 1 NŐ :)

ugyan kérlek.


általánosságban: a nők is megnézik a pasikat ez van. kicsi vagy te még ehhez ne ilyesmin háborogj.

2012. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mókusgyilkos én pl nem teszem ki a kirakatba magam.Nehogymár ne vehessek fel egy rövidnadrágot,vagy szabadidőbe keljen járnom,mert néhány férfi nem látott még női lábat.

Majd ha Te 40fokba hosszú farmerba fogsz izzadni szerintem akkor jogosan írsz ilyet.Vagy még akkor sem,mert attól,hogy bolond vagy nem kell mindenkinek úgy viselkedni.

Én pedig nem vagyok kicsi az ilyesmihez nyugodj meg!

2012. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves Mókusgyilkos!


Nagyon vártam már, hogy valaki leoltson. Tudtam, hogy lesz ilyen, és nem te vagy az utolsó... :)


És figyelj! Légyszíves ne ítélj kor alapján. Hidd el már eleget szívtam emiatt a dolog miatt, hiába hogy ezt nem fogod nekem el hinni.


Egyébként közlöm veled, hogyha olyannal találkozom, aki nem ismer annyira, nem tudja mennyi vagyok(ált. szülők ismerősei stb.), el sem hiszik, hogy tizennégy vagyok, mindenki 18 körülinek tippel..


És én nem mondtam, hogy apácamódra öltözködöm, de ma melegítőegyüttesben sétáltam, és így is rengetegen megnéztek. És ezzel nem hivalkodni akarok, mert utálom ezt a dolgot!!!


Tehát mielőtt így elkezdenél ugatni itt nekem meg osztani az észt, gondolj bele, hogy nem tudod ki ül a monitor másik oldalán vagy hogy néz ki, és hogy milyen indíttatásból írta is ki ezt a kérdést. -.-"

2012. aug. 27. 23:14
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól látod a helyzetet a fiatal korod ellenére. teljes mértékben igazad van. Egy nőnek joga van úgy öltözködni, ahogy szeretne, és szomorú, hogy a beszólogatás miatt olyan "tanácsokkal2 látják el, hogy ne vegyen fel x ruhát, ne legyen önmaga. A mai világban még mindig a férfi az erősebb nem, akármennyire is elfogadhatatlan, ezért van az, hogy büntetlenül beszólogathatnak az utcán nőknek, pedig ez jócskán kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát.
2012. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

A válasz ott van a kérdésben: "tele van perverz gusztustalan állatokkal a város/falu"

Nyilván ilyen válaszokat szeretnél olvasni, ezért biztosan le fogsz hurrogni.


Talán veled is előfordult, hogy megláttál a kirakatban egy gyönyörű ruhadarabot, és nem álltad meg szó nélkül, vagy nem?

Most képzeld magad e becses ruhadarab helyébe.

Próbáld meg úgy kezelni a beszólásokat, a füttyöket, mintha egy-egy elismerést kapnál.

Viseld méltósággal, töltsön el büszkeséggel.

Minden fütty azt jelenti: "Ez egy igen szép modell."


Amúgy én is butaságnak tartom a "CÉLTALAN" fütyülést, beszólást, különösképpen a dudálást, bár szerencsére az utóbbi kiment a divatból.


Nagymamám elbeszélése szerint régebben egy lány 12 évesen eladó sorba került (nem csak a cigány lányok). 18 évesnél idősebb lányoknak már nem nagyon akadt udvarló. Vénlányok maradtak.


A szabályokat persze tollvonással át lehet írni, de az ösztönöket nem.

Talán ez megmagyarázza a pasik fiatal lányokra gerjedését. A serdülő fiúknál van némi bizonytalanság, de a 0-100 éves pasik a fiatal lányok iránti rajonganak. Az alkohol oldja a gátlásokat.


Öltözködési tanács: Akárhogy öltözködhetsz, meg lehet magyarázni hogy miért jó, és az ellenkezőjét is.


A következő kitérőért bocsi, de a környezetemben kb. minden második házaspár lombikbébi programra költi megtakarításait, ezért idevágónak érzem.:

Mai világunkban szinte létszükséglet a diploma, a jó karrier, ezért a családalapítás későbbre tolódik (30-tól felfelé)

Nem árt tudni, hogy egy 30 éves nő kevésbé fogamzóképes, mint egy tizenéves. Az orvostudomány persze segítő kezet nyújt. Nem szolidaritásból teszi, hanem szigorúan üzleti alapon.



42/F

2012. aug. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel sokat kirándultunk.

Főként a belváros és a turisták által látogatottabb helyeken volt jellemző ez a fajta viselkedés. A feleségem látszólag tudomást sem vett róla. Bennem kavarogtak az érzések.

2012. aug. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kovács Pistike01 ***** válasza:
3%
Aki kurv*nak áll, az ne csodálkozzon, ha megb@sszák!
2012. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ruhás hasonlat aranyos,de azért mégsem teljesen jó példa.

Nem is feltétlenül a nő szépségének szól,néha csupán a mellének vagy fenekének.Sajnos a mai férfiak többsége nem emberként,hanem "szextárgyként"tekint a nőkre,különösképp a csinosabbakra.Nem is gondolnak bele,hogy Ők is emberek és megérdemlik az emberi bánásmódot.

Azonkívül egy ruha nem érzi rosszul magát,ha rengetegen megbámulják és Őt nyilván nem akarja lefektetni senki :DP

2012. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!