Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ruhát...

Szerintetek milyen ruhát hordjon egy huszas évei közepén járó kövér férfi?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon érdekelt, hogy éppen milyen ruha van rajtam. De kíváncsi vagyok rá, hogy mit gondoltok, mire ügyeljek oda az öltözködés során?

2012. okt. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy. úgyis kövérnek fog látszani, bármit is vesz fel, ergo az igénytelenség hatását fogja kelteni.
2012. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es, elég gonosz hozzászólás volt ez. Eleve mi az, hogy kövér. Lehet, hogy a kérdező csak magát tartja kövérnek, de csak kicsit macis.

Kérdező, szerintem kb. ugyanazt, amit a vékonyak, kivéve a nagyon feszes gatyákat, meg tapadós pólókat

Egy laza, sportos zakó pl. sokat takar, és nagyon elegáns tud lenni, pl. pólóval ,fekete farmerrel.

2012. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az igazság gonosz, de akkor is tény.
2012. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te biztosan nagyon szép, és jó alakú vagy, és nem tudod, milyen túlsúllyal küszködni.

Ne haragudj, de igenis vannak olyan ápolt, jóképű túlsúlyos pasik is, akik igényesek, és akiket lazán választanék valami nagyarcú kigyúrt, Azzaro-tól bűzlő szépfiú helyett.

2012. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-asnak szólt a 4-es válasz.
2012. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából már többször próbáltam lefogyni, de egyszer sem sikerült, tehát két megoldásom maradt: Vagy tovább lamentálok azon, hogy milyen rossz nekem így, vagy pedig megpróbálom úgy elfogadni magam, ahogy vagyok, és ebből megpróbálom kihozni a legtöbbet. Utóbbit választottam, és ennek első lépéseként arra lettem volna kíváncsi, hogy esetleg az öltözködésemet hogyan tudnám javítani. Szóval a héten beszerzek egy sportzakót. :)

2012. okt. 13. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!