Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti titkolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti titkolnátok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt hogy régen nagyon kövérek voltatok, 100kg felett, meg elhanyagoltátok magatokat, csúnyák voltatok ezért, viszont fordult a kocka, és azóta lefogytatok, viszonylag jól néztek ki(mondjuk minimum átlagos) és elég ápoltak lettetek.


Elmondanátok, vagy szégyellnétek?


Sokan büszkék ilyenre, de vannak akik teljesen elásnák magukat, ha kiderülne.


2012. ápr. 2. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Úristen...és biztos, h elmondanám. tudod mekkora dicsőség egy ilyen mértékű pozitív változás? van 1 ismerősöm aki 20kg-t lediétázott, hát marhára felnézek rá.

sztem inkább annak kéne elásni magát, aki nem érzi magát jól a bőrében, mégsem képes tenni semmit :)

2012. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha meg is tudnám pasimról örülnék. Azt jelenti van akaratereje és igénye jól kinézni. Az, hogy régen, hogy nézett ki nem számít, viszont az nagyon sokat ér, hogy hajlandó minderre.

21L

2012. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát itt konkrétan több mint 30kg-ról van szó, és gyökeres változás, mert akkor elhanyagolta magát az illető, nagyon csúnya volt, rosszul öltözködött, azóta viszont lefogyott, ad magára nagyon is, meg ápolt is. Viszont szégyelli a múltját.
2012. ápr. 2. 18:34
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha képet is látnátok a pasitoktól aki esetleg úgy nézett ki, mint ahogy leírtam, nem ábrándulnátok ki belőle, hogy ez ő volt?
2012. ápr. 2. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem elmondhatod, de képet semmiképpen ne mutass!
2012. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy nem ábrándulnék ki. nem a múlt számít, hanem a jelen! Büszke lesz rád abba biztos lehetsz:)
2012. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!