Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálóban vásárolt (női)...

Turkálóban vásárolt (női) téli cipőket, csizmákat hogyan tudnám fertőtleníteni, mosógépbe kimosni, vagy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg a turis cipőket fertőtlenítik. De én turiban nem vennék se cipőt se fehérneműt. Minden más igen, de ezeket nem.
2012. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is kérdeztem, és valaki azt írta, hogy formalinnal. Hát nekem az nincs otthon. Én ecettel töröltem ki, meg ha jól emlékszem utána szódabikarbónával... De ez persze csak olyanhoz jó, aminek sima a talpa belül. A téli cipőknek elvileg bundásnak kellene lenniük belül, de sajnos nem mindegyik az. Ha mégis, akkor ha ki tudod venni a talpbetétet és azt kimosod, az is valami. Vagy szerintem mosógépben az egészet, ha bundás.
2012. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KissRami válasza:
100%
Formalinnal!
2012. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én biztosan Lysoform sprey használnék. Fertőtlenít, megőli a kórokozókat, és kellemes az illata. Patikában lehet venni de lehet hogy Tescoban is. Hasznos odahaza, mert pici baba pelenkázóját is letakaríthatod vele ( én is csináltam gyakran főleg mikor hasmenéses vírust kapott) de bármilyen fertötlenítésre jó!
2012. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 granat35 válasza:
en pl.cipoket ritkan szoktam venni turiba de azt akkor az automataba jo minosegu mosoporral megmosatom es aztan kint a szabad levegon megszaritom
2012. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor katonák voltunk, páran azt csinálták, hogy vettek a 100 Ft-os boltban olcsó spray-t (dezodort, akármilyet) belefújták a bakancsba és gyújtóval meggyújtották. Ez volt a fertőtlenítés.
2012. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 potyike ***** válasza:
100%
a turikban vásárolt cipők elvileg fertőtlenítettek.Ha nem bízol benne,FORMALIN/gyógyszertár,vegyszer bolt/reklám szatyorba,szabadban szellőztetni
2012. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

@Ex-katona:

Nem égett meg a cipő? Csak a dezodor égett, utána elaludt a tűz?

2012. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!