Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen férfi "téli cipőt"...

Milyen férfi "téli cipőt" vegyek magamnak, mi lesz most a divat, szerintetek mi néz ki jól, melyik tetszik nektek, ti milyet vettetek/vesztek?

Figyelt kérdés

20-30 év közötti férfi vagyok és cipővásárlás előtt vagyok, szeretnék valami kényelmes, jól kinéző, egyben tartós, és a késő őszi téli kora tavaszi hidegebb és szélsőségesebb időjárásnak megfelelő cipőt venni.

Sokszor nem foglalkoztam vele, hogy mi a trend, vagy mit hordanak másol, és csak vettem egyet, hol márkásat, hol kínai bóvlit, de most szeretnék egy normálisat, ami viszonylag divatos is, férfi és női körökben is szépnek, igényesnek és férfiasnak értékelt darab, ami nem extravagáns, de nem is túl elegáns és öltönyös fazonokhoz van kitalálva, hanem inkább sportos, én elsősorban farmerban szeretek lenni.

Nem vagyok se deszkás, se discos, se punk, se hippi, se rocker, se egyéb irányzatot követő divat tagja, nem szeretnék ilyen jellegű vonalat követni, csak egy igényes jó cipőt keresek, ami márkás de nem feltétlenül kell hogy a legdrágább legyen persze...


Nők és férfiak válaszát várom vegyesen, korfüggetlenül, de ti is vegyétek figyelembe azért a koromat, és ennek megfelelően kérek válaszokat. :)

Hölgyek válasza is nagyon érdekel, nyilván nekik akarok főleg tetszeni hiszen férfi vagyok, ez az elsődleges szempont, de a kényelem és a minőség is persze.


Kort és nemet is írjatok légyszi, és mellékeljetek linket, képet, vagy paramétereket ha van egy kinézett cipő amit javasoltok, vagy nektek tetszik, ajánljátok mert bevált, vagy láttátok valahol stb. Árat is lehet írni és azt, hogy hol kapható.


plusz infó: GY-M-S. megyei vagyok, szóval ha lehet itt vásárolnék valamerre. :)


Köszi a segítséget mindenkinek!



2012. okt. 16. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél drágább egy cipő annál nehezebb vele melléfogni. Menj be a louis vottyomba és vegyél valamit.
2012. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Függ attól is, hogy milyen stílusú ruhát viselsz és mennyire vagy fázós.

Azt sem írtad, hogy mennyit áldoznál rá.


Én ilyesmit választanék (férfiként):


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Próbáltam többféle stílusú márkát felvonultatni.

Azt is vedd figyelembe, hogy milyen gyakran, hová akarod hordani. Ha kiránduláshoz is, meg munkába is, akkor lehet egy sportosabb fazon.

De ugye nem minden férfinak/nőnek jön be az elegáns fazon.

S a lényeg mégis az, hogy ne fagyaszd szét a lábujjaidat.


Jó válogatást! (Azért ha sikerült a vásárlás számolj be róla!)

Szép napot!


29 N

2012. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megnézem a kapott listát, reflektálni is fogok rá, és nagyon köszönöm!

Nem akarok semmi extrát, csak városi környezetben fogom használni, munkába járni, irodai jellegű munka.

Fázós nem vagyok, nem is bakancs kell, hanem cipő, de persze le ne fagyjon a lábam. :)


Köszönöm mégegyszer, és várok még ötleteket.


Ígérem, majd beszámolok persze!

2012. okt. 16. 11:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan végigfutottam a listát amit kaptam. Elsőre kicsit bakancsos fazonokat látok, legalábbis látom, hogy főleg ez a vonal került összekeresésre. Ezek is jók, de kevésbé bakancsos talán jobban tetszene, még megnézegetem őket! Köszi!
2012. okt. 16. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt ird be a kulcsszavakat és nézegess! sok sikert

2012. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ahogy ígértem, ha meglesz a vásárlás, akkor üzenek róla. Nos, megvolt, és ezt a cipőt vettem meg (képek már otthon készültek, egy darabig elérhetőek lesznek itt ezeken a linkeken):


*****

*****

*****

*****

*****

*****


A márkát ismertem (Dockers), bevált, és nem vagyok márkamániás, szóval ez egy nem közismert márka, de nem is rossz minőség, sőt. Igazi bőr, nem nehéz, elég meleg téli időhöz, én magas szárút nem akartam venni, bakancsszerűséget semmiképp. Farmerhoz jol mutat, nekem általában az van vagy hasonló nadrágok, nem hordok deszkás meg mit tudom én milyen nadrágokat, meg buggyos hülyeségeket. Szóval egyszerű de nagyszerű. Kényelmes, meleg, puha és jó minőségű, jól összerakott, rendesen megvarrt, a talpa is rendesen körbe van varrva, nem fog szétmenni.

Képeken megnézhető minden irányból. Fél év garancia jár hozzá természetesen, és az ára, ha nem olvasható le a képről akkor itt van:

16990 Ft


Köszi a segítséget mindenkitől.


Ha esetleg vélemény még van, tetszik nem tetszik ,szabadon lehet véleményezni.


Köszi!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!