Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S. Milyen cipőt vegyek...

S. O. S. Milyen cipőt vegyek bulizáshoz?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy magassarkúim vannak,de még járni sem tudok benne,nemhogy táncolni! :D

Topánka szerintem már nem állja meg a helyét, hideg van. Sportcipőbe nem fogok elmenni.

Mindenhol ilyen tornacipő szabású cipőket látok, egy van,ami tetszik, de csak korallos-pirosas színben lehet kapni.Nekem meg inkább fekete vagy barna kellene.(mázlista vagyok)

A barna műbőrkabátom van. Ötletem sincs,hogy mit vegyek. Sokat nem akarok rá költeni,mert magassarkú boka csizmám van kettő vagy három, de abba ugye táncolni nem tudok.

Vegyek tornacipő fazonút?

Megvenném én azt,ami tetszik,de sajnos pirosas korallos ruhákat nem szoktam hordani, így nincs is.


2012. okt. 17. 13:46
 1/1 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok :)
2012. okt. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!