Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha viszonylag könnyen bejárath...

Ha viszonylag könnyen bejáratható, nem túl drága és tartós acélbetétes bakancsot szeretnék, milyen márkát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Még sose volt acélbetétes bakancsom, de már nagyon rég óta szeretnék egyet. Sok helyen utánanéztem, és mindenhol különbözőeket írtak/mondtak.

Tudom, hogy átlagban ugyan úgy néznek ki, de tudnátok olyat mondani, amelynek kicsit keskenyebb, vagy keskenyebb hatású a láb része, vagy ilyen szempontból mind egyformák?

Meg gondolkoztam azon is, hogy valamelyest uniszexek ezek a bakancsok, de azért mégis csak inkább férfi viselet... Mit gondoltok, ha valaki lány létére hord egy ilyet?



2012. okt. 17. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond vele ha megy a stílusodhoz.

Mondjuk pont jön a hideg idő, nem ajánlom ilyenkor, mert a lábad bele fog fagyni, nagyon hideg az acél miatt télen. Olyat nem tudok ami keskenyebb... szerintem ezek egyformák nagyjából. Nekem Steel van, már vagy 7 éve, semmi baj vele, szóval nekem ez a márka bejött.

2012. okt. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Miért ne hordhatná lány is? :) Én több mint 3 éve hordom a sajátomat. Persze nem éjjel-nappal mindig azt. Én pl főleg télen hordom, nekem nem fagy bele a lábam, és tökéletesen vízhatlan. Extra hidegben vagy hosszabb kint tartózkodásnál bármiben lefagy a lábad...

2. Én eddig csak rosszat hallottam a Steel-ről, én nem ajánlanám... Télleg elég uniszex mindegyik, de ha "nőiesebbet" akarsz, azt ajánlom vegyél BT.Steel-t, vagy esetleg RedRoostert. De a legjobb márkák szerintem a Shelly's és a Martens. Mármint a minőségét tekintve.

2012. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. :) A steelekről én is sok rosszat hallottam, de ennek ellenére többnyire steel márkájú bakancsban látom azokat, akik hordanak acélbetétes bakancsot.

Még közben eszembe jutott még egy személyes szempont: néhány helyen olvastam, hogy míg bejáratja az ember, akár véresre is törheti a lábat. Na már most ez nem volna baj, csak nekem egy csöppet jobban kiáll a sarkamból egy csont, ami miatt a normál cipők is gyakran feltörik. Ha kitartóan szenvedek vele, van rá esélyem, hogy egy idő után már ne törje a sarkam?

2012. okt. 18. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia 2. vagyok ismét :) Azért van a legtöbb embernek Steel bakancsa, mert ez a legolcsóbb, kb 20 ezer körül van, vagy nemtom pontosan, lehet kevesebb. Persze az már más kérdés, hogy megéri-e mondjuk, ha 1-2 év után szétmegy, vagy inkább beruházni egy minőségire, ami jópár évet kibír. Amúgy én is most tervezek majd venni egy újat, és én is a "nőiesebbek" felé kacsintgatok. :)

A bejáratás nekem a régivel nagyon könnyen ment. 1-2 alkalommal kitörte persze a lábam, de nem véresre. Bőrkeményedést okozott, de nem vészeset. Szerintem itt is az a fontos, hogy fokozatosan és mértékletesen csináld. Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy fogja bírni a sarkad, biztos nem lesz egyszerű... :( Sok sikert és kitartást hozzá! Majd írd meg milyet választottál végül, engem is érdekel. :D

2012. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!