Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó (és nem túl...

Hol lehet jó (és nem túl drága) pulcsikat venni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam plázákat járni meg ruhákat nézegetni, viszont kéne pár új pulcsi, és nem tudom mennyibe fájhat egy anyagra is jó és kinézetre is jó.

Persze bemehetnék egy boltba megnézni, hogy mennyibe kerül, de nem is szeretek nézelődni meg ilyen helyekre járni, szóval inkább itt kérdezem meg.


Nem kéne nagyon páva cucc, csak ne legyen gagyi.


2012. szept. 24. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha jó online áruházat ismertek az is jöhet, akár külföldről is (pár angol webáruházon láttam már elég jó cuccokat).
2012. szept. 24. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézzél körül a [link] oldalon, véleményem szerint sokkal jobb és minőségibb darabok találhatók, mint amik a Zara, C&A, Bershka, New Yorker és hasonló üzletekben vannak.
2012. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2012. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha internet, akkor [link] vagy [link]

Egyébként meg maradnak a butikok/plázás boltok. Ott már 5-6 ezerért vannak. De C&A-ban ki lehet fogni olcsóbban is jól kinéző darabokat :)

2012. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!