Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény szerintetek milyen a...

Vélemény szerintetek milyen a cipellő? Felvennétek?

Figyelt kérdés

Nem mindenki venné fel tudom. :D de mondjatok véleményt. Azt is hogy miért igen/nem :D

[link]

[link]


2012. okt. 17. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mi a márkája?
2012. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik!:) ilyen szempontból én régi módi vagyok!:) ha bakancs legyen lapos bakancs, ha magassarkú akkor ne legyen bakancs!:) ez a kombináció elég fura!:)
2012. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj vagy, vedd fel bátran:P (úgyse ezt nézném:D)
2012. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez nem cipellő!!! Ez egy ronda bakancs!
2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, mert bumszli és semmi nőiesség nincs benne. Még a sarkában sem. Egyáltalán.
2012. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nekem nem is az a lényeg ,hogy csajos legyen ...:D hanem hogy egyéni :) pont ezért tetszik..kicsit nekem is furcsa volt elsőre,de aztán beleszerettem :D
2012. okt. 17. 22:55
 7/19 anonim ***** válasza:

Simán felvenném, valami csajos de vagány kombinációban.

Több színhez könnyebb táskát és egyéb kiegészítőket is találni, a nadrágok meg általában egyszínűek, szóval nem gond.

Egyébként még kényelmesnek is tűnik.


Amúgy engem mások véleménye nem igazán érdekel, azt veszem fel, ami nekem tetszik, és nem azt, ami nekik. Talán ezért nem jött még velem szembe az utcán két tucat lány, hasonló "divatos" összeállításban. A hideg ki tud rázni, amikor minden csaj azonos cuccokat képes csak felvenni, ha jól áll neki, ha nem, csak le ne szólják, hogy ciki.

:D

2012. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
haha én is így vagyok mostanába ezzel..:D csak azért kérdeztem meg mert érdekelt,hogy mit mondanak..:D de igazából én így is úgy is szerelmes vagyok ebbe a cipőbe és büszkén fogok feszíteni benne :D jó kis kabátot vettem mellé fekete gatyával meg valami jó kis sállal meg felsővel elég pöpec lesz :D
2012. okt. 17. 22:59
 9/19 anonim ***** válasza:
zsófi?
2012. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hol vagy Zsófi keresnek ?! :D am 1. majd megnézem a márkáját..:D mert igazából nem néztem :D
2012. okt. 17. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!