Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel ehhez a cipőhöz?

Mit vennétek fel ehhez a cipőhöz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. okt. 20. 20:33
 2/5 anonim válasza:
szerintem ez egy sötétkék csőszárú farmerhez tök jó :)
2012. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem, én farmerral hordom, egyenes szárú farikat hordok. Felveszek hozzá egy hosszú ujjú pólót, és van egy piros kardigánom, amivel nagyon jól néz ki. De szoktam még szürke pulcsival is hordani, ekkor a piros táskámat veszem fel hozzá. Szerintem jól kihasználható darab.
2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 domicica válasza:
Nkekem is van ilyen cipőm én ezt csőszárú farmerral hordom és egy laza fehér inggell + egy ezüst karkötő. A hajamat mindig hullámosra csinálom meg hozzáááá :D Rem segitetttemm
2012. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csőszárú farmert mondok, de szerintem valami bohém szoknyát is felvehetsz hozzá. Ha az alsó színben nem egyezik, fölül mindenképp legyen valami piros rajtad. Akár pulcsi, kardigán vagy a pólód. :)
2012. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!