Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszacserélik a Deichmann-ban...

Visszacserélik a Deichmann-ban a cipőmet azzal az okkal, hogy nagy kb 2 számmal?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vettem a cipőmet, az orra felső részénél kezd kicsit berepedezni..

Ha viszont nem veszik vissza mit csináljak? Kész kín benne menni ><



2012. okt. 21. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mikor megvetted felkellett volna próbálni,mivel használtad másfél hónapig elképzelhetetlen,hogy ilyen idnokkal,hogy "nagy a lábamra" visszavegyék. Veszel másikat,ezt pedig eladod a vaterán.k És legközelebb mikor felpróbálod picit járkálsz benne még ott a boltban!
2012. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha másfél hónap alatt berepedezik, akkor ezzel az indokkal visszaviheted szerintem.
2012. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Deichmannban nagyon ritkán vesznek vissza cipőt...főleg másfél hónap után. A berepedezésre rá fogják fogni, hogy nem a rendeltetésének megfelelően használtad (pl.: nem vízálló és beázott), pláne, hogy minden vásárlásnál megpróbálnak rádtukmálni valamilyen ápolószert, amivel "sokáig" ép marad.
2012. okt. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felpróbáltam a boltban és jónak éreztem, de csak néhány lépést mentem benne, ezért nem vehettem észre, hogy nagy. Azóta elhasználgatom meg minden, eleinte zsebkendővel de úgy is ugyanolyan volt.. Most zsebkendő nélkül hordom és feszíteni kell a lábam, hogy ne nagyon csússzon ki a cipőből.

Igen, én is gondolkoztam rajta, hogy eladom veterán, de a cipőt 15 ezerért vettem, legalább 10ezerért adnám el, de azért látni a repedezést, és lehet, hogy hiába tenném fel, ha olyan hozzáállással lennének, hogy 'Na 10 ezerért nem veszek meg egy repedezett cipőt, azért már veszek egy jobbat, ami ép állapotú..' vagy ilyesmi..:S

2012. okt. 22. 18:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Jaaa, és vettem ott cipőápolót, de kitörölhetem vele a seggem.
2012. okt. 22. 18:54
 6/8 anonim válasza:
az a gáz, hogy az emberek többsége mindennap ugyanabban a cipőben jár, persze hogy 2 hónap után szarrá megy...amúgy meg nem hiszem,hogy visszaveszik, ott voltál, felpróbáltad, így jártál...
2012. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezd el leszedni a talp részét, ezzel visszaviheted. Kicsit balhézol és levásárolhatod az árát. Sőt, nekünk volt olyan is, hogy visszaadták a pénzt.
2012. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én, s gondoltam rá, de úgy tudom, hogy teljes kivizsgálásra viszik, és ott észrevehetik nem?
2012. okt. 31. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!