Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbeszéltem egy pasival,...

Megbeszéltem egy pasival, hogy találkozunk. Nem randi, de nagyon tetszik a pasi, szeretném őt lenyűgözni. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Elég duci lány vagyok,kb mint a Liptai Claudia (most épp ő jutott eszembe xD) csak kisebb mellekkel. =( Szeretek nőiesen öltözködni,szeretem a szoknyákat,cicanacit is,szeretem kirakni a cickóimat. =) Fogalmam sincs,hogy mibe talizzak vele. Ötletek?
2009. aug. 8. 23:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az attól függ, mit akarsz tőle? Ha komolyat, akkor szerintem ne rakd ki nagyon a cickóidat... Csak ízlésesen. Nem arra gondolok, hogy garbóban menj, hanem, hogy ne k*rvásan... Érted!
2009. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, első találkozáskor nem feltétlenül kell mindent megmutatnod magadból. Leginkább nyűgözd le azzal, ami belül van, persze nem azt mondom hogy nem fontos a megjelenés. Mindenképpen olyan ruhában menj, amiben jól érzed magad, és tudsz a beszélgetésre koncentrálni, na meg ő is :P
2009. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel biztos nem lehet mellélőni: fekete 3/4-es nadrág (ami kicsit vastagabb anyagú) + egy csini csónak- vagy V-nyakú felső. Hozzá fekete kistáska és fekete magassarkú.
2009. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem függ a srác stílusától is. Ha a srác sportos akkor ne húzz szatén fekete nacit inggel...

De sztem egy fekete farmer (ez a mostani répaszárú ami divat) meg egy pink v fehér csőtoppal nagyon jól néznél ki. A csőtopba az a jó hogy mutat is meg nem is.

Ez a cicanaci annyira gáz sztem, mindenki ilyet hord, tömegcikk... pfújjj... Inkább azt ne.

2009. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!