Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez télleg b*zis összeállítás?

Ez télleg b*zis összeállítás?

Figyelt kérdés

cipő: Nike Air Twilight

nadrág:NewYorkeres csőfarmer

póló:DC Russian White

kabát:Philip Russel fekete átmeneti kabát

táska:adidas ac sir bag(kék)


2012. okt. 23. 10:17
 1/8 A kérdező kommentje:
16F
2012. okt. 23. 10:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább páwás. De rohadtul. Csezdmeg így leírni mit veszel fel? Ha egy képet csináltál volna akkor talán azt mondtam volna,hogy talán bzis de így egyértelűen páwa.
2012. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem látom, nem tudom, hogy b*zis-e. Viszont számomra gáz, ha valaki ennyire összevissza márkás cuccokban jár csak. Ráadásul ilyen ócska divatmárkákban... mindig az jön le ha ilyet látok, hogy a csávóka feltűnősködni akar, mutogatni hogy mennyi pénze van... csak épp ez már manapság minden második tinin ott virít, így nem menő cseppet sem.
2012. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
FÉRFIAK VAGYTOOOOK, NE HORDJATOK MÁR CSŐNADRÁGOT A PISZKAFA LÁBATOKRA
2012. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a cső nadrág egy pasinak se áll jól,nem is értem mindnek hordják egyesek,szerintem egy csajnak se jön be ,szerintem b*zis. a többire nem tudok véleményt mondani,kép kéne 19/L
2012. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hordok csőgatyát, abból is a feszülősebbet, és 6 éves kororomtól hokizom,9 éve pedig válogaott hosszúpályás gyorskorcsolyázó vagyok. A lábam vastagsága megegyezik egy sprinter pályakerékpároséval, és igenis nagyon tetszik a lányoknak. De ez az összeállítás szar, és unalmas.


20/F

2012. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az 5 . vagyok,hát utolsó ahogy így leírtad gondolom olyan testtel rendelkezel amin minden jól áll,de ez ritka:)
2012. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A felsőtestem nem egy testépítőé, közepesen kidolgozott, sajnos gyúrni már nem nagyon marad idő a meló, suli, és edzés mellett.
2012. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!