Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Slim öltönyt hol tudnék...

Slim öltönyt hol tudnék olcsón venni?

Figyelt kérdés

Szalagavatóig kéne szereznem egy új öltönyt, és mindenképpen karcsúsítottat szeretnék, mert az összes többi bő rám, hiába jó vállban/ujjban/hosszban...

Olyan 20-30 ezrem lenne rá. Gondoltam a H&M-re és a Zarára. Egyikben sincs kompletten öltöny, csak zakó és nadrág, az elsőben nem egyforma színűek, a másik nekem túl drága.

Tudnátok mondani néhány üzletet, ahova érdemes lenne benéznem?



2012. okt. 25. 15:11
 1/6 Topmad válasza:
Mr. Sale? Ott nagy a választék. Azt nem tudom, hogy Slim éppen van-e. C&A-ban is megnézném a helyedben, mert pl. nekem az ottani Slim ing nagyon bejött. Hasonló cipőben járok amúgy, mint te...
2012. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

C&A-ban találtam egy nagyon jót cakumpakk 20 ezerért, csak az ujjhossz-szárhossz rövid, a nagyobb méret pedig már bő.

H&M-ben kb 16-ért lett volna, a zakó nagyon jó volt, a nadrág sajnos inkább "skinny" mint "slim".

Végül varratás lett a dologból. Azért köszönöm!

2012. nov. 5. 15:00
 3/6 Topmad válasza:

Hát igen... C&A akkor nagyon jó, ha éppen nem vitték el előled a méreted.

Azért remélem gazdaságosan jöttél ki a dologból! Előnye viszont, hogy tökéletes öltönyben feszítesz. :)


ÜdV:

2012. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Topmad válasza:

Hát igen... C&A akkor nagyon jó, ha éppen nem vitték el előled a méreted.

Azért remélem gazdaságosan jöttél ki a dologból! Előnye viszont, hogy tökéletes öltönyben feszítesz. :)


ÜdV:

Top

2012. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

27 anyaggal, varrással együtt, kasmír anyagból.

Szerintem megéri, csak ne rontsa el a szabónő...

Köszi a segítséget! :)

2012. nov. 6. 23:54
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Én nemrég vettem egy szuper öltönyt. Zakó + nadrág volt 29e. Slim fit fazon, és még gyapjút is tartalmaz, tehát jó minőség. Méretre is igazították.


Nézz körbe az oldalukon: [link]

A boltba kb 300 öltöny lehet, tehát van miből választani :)


Én ezt vettem: [link] /ferfi-oltony/344-fekete-anyagaban-csikos-slim-fit-oltony.html

2014. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!