Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az árénában be...

Szerintetek az árénában be tudok vásárolni 13. 000 forintbol?

Figyelt kérdés

Kellene egy csizma meg egy kabát.!

ha esetleg tudtok belinkelnétek nekem pár képet,meg az árát is pls.



2012. okt. 26. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
13.000-ből ott jó, ha az egyiket megkapod. Mindkettőt biztosan nem
2012. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szövetkabátot még az Ázsiában is csak 10 ezerért kaptam. Bár nem tudom milyet akarsz
2012. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kizárt. j műbőrkabát 15 a Bershka-ban. de máshol sem tudnál csizmát és kabátot venni 13ból.

Deichmannban csizma mondjuk 7-10 között, meg egy kabát az Ázsiában szintén 10 körül. Legalább egy 20as kell.

2012. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dunaplázában az invázióban minden fél áron van és a Blaha Asztória közt van egy Terranova outlet, ezekbe nézz be, csodákat lehet találni!!
2012. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

múlt héten voltam, és kizárt.

kabátot 15 alatt nem is láttam, a cipők is 8-9 volt a legolcsóbb...

2012. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kizárt. A cipőt szerintem is érdemes megpróbálni a Deichmanban. De ha van időd, kedved kiutazni a biatorbágyi outletbe, akkor ott is találhatsz meglepően olcsón márkás ruhákat. Én legutóbb vettem ott egy eredetileg 20000 forintos mango felsőt, de mivel leestek a gombjai megkaptam 800Ft-ért. Nem kizárt, hogy kabátügyileg is lehet hasonló szerencséd.
2012. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kabátot csak őszit kapsz 13 ezerért, de inkább legyen 15. Bélés nélküli bőrkabátot, vagy vékony ballonkabátot. Csizmát sem kapsz 13 ezerért. A téli kabátok 20 ezernél kezdődnek.
2012. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!