Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, télen hány denes...

Lányok, télen hány denes harisnyát hordok vesztek fel amiben kint nem fáztok és fűtött helységben sincs melegetek?

Figyelt kérdés

Igen,fiú vagyok és eldöntöttem,hogy lesz.rom,hogy mennyire ciki vagy nem ciki,harisnyát fogok hordani télen ha fázok.

A kérdés csak az lenne,hogy hány denes harisnyát kell vennem ahhoz,hogy melegítsen is valamit ha télen mínusz akárhány fokban kint vagyok,de azért ne izzadjon a lábam egy 22-23 fokos helységben?



2012. okt. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom melóba is vesz fel harisnyát a nadrág alá mínuszban mert kinti melót végez, ő egy sima normál harisnyát vett fel neki az bőven jó volt a lényeg hogy szigeteljen jól. De4 én javaslom neked a pamut harisnyát mert én ilyenkor azt veszek fel azokból is vannak olyanok amik fényesek télen elég jó bent a 23 fokos irodában pedig teljesen elviselhető a meleg mert szellőzik.
2012. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta hordom - és egy csaj beszélt rá!


A pamut sokkal könnyebben csúszkál. (csúszik le)

Ha hideg van, érdemes akár kettőt is egymásra venni. Az alsónak jó egy "filléres" 40DENes kreppnejlon.


Érdemes megtartani a "dobozát", mert akkor tudni fogod, milyen gyártmány volt, ami jó és kényelmes.

Donna B.C. 50 DEN

Edelweiss 50-80-100 DEN


Itt mindent megtalálsz: www.harisnyawebshop.hu/

2012. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Azt hiszem kipróbálok majd egy pamut harisnyát.
2012. okt. 28. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiúnak harisnya?? Hát: kicsit vicces, de én nem akadom fenn ezen. Szerintem nem fogsz megizzadni. Én 50 - 60 - 80 - 100 denes harisnyanadrágokat hordok télen, de nem minden a DEN. Van olyan 50 denes ami szerintem vastagabb, mint egy 60-as vagy 70-es. Nekem a 200 denes a legvastagabb, nadrág alatt az még télen is túlzás. A pamutot és a kreppet szerintem felejtsd el!
2012. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felső tagozatos fiamra mindig adok harisnyát nadrág alá. Ősszel és tavasszal vékony 20-30 denest, télen vastag pamutot.
2012. okt. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A felső tagozatos gyerekedet te öltözteted??? Beteg? Mozgássérült vagy fogyatékos? Bocs, de ez hihetetlen! Felső tagozatos gyereket nem kell öltöztetni!
2012. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!