Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi a véleményetek...

Lányok mi a véleményetek erről a nadrágról? Fiúk és írhatnak, de elsősorban a lányok véleménye érdekel.

Figyelt kérdés

[link]


Sokan azt mondták, hogy jó, meg hogy sexi, de nem lenne gáz ilyenbe menni iskolába?

Mert, hogy ugye nem farmert, hanem sima pamut, talán nevezhetjük úgy, hogy melegítő.


Nekem nagyon tetszik és saját véleményem szerint ez így néz ki jól feketében és az anyagával sincs baj, csak mivel ez mégis csak egy merészebb darab, kíváncsi vagyok több véleményre. 16/f



2012. okt. 28. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. De ha neked igen, akkor hajrá :D Én úgyis inkább a metálos pasikra bukom xd
2012. okt. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyagával van baj, hanem azzal ahogy kinéz, hogy az ülepe combközépnél van ami azt eredményezi, hogy valami nyomoréknak, aránytalannak tűnik aki felveszi. Nagyon gáz.
2012. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem jön be, de a lényeg, hogy neked tetsszen.
2012. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be , de ez a divat !
2012. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik..
2012. okt. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszik, és az elsőhöz hasonlóan, nekem is a rockerek jönnek be. :)

Deha neked tetszik, akkor hordd nyugodtan. :D

2012. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez olyan mint egy nagy fekete medvének a hátsója..

tudom hogy trendi meg minden,de sokkal jobbnak tartanám ezt a nadrágot ha szűk lenne az ülepénél :)

16/L


[link]

2012. okt. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha besz@rtál, akkor éppen előnyös
2012. okt. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha inkontinencia miatt pelenkát kell hordanod, azt elrjteni tökéletes.
2012. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7. válaszoló

Megpróbáltam S-M méretben, az S-nél alig látszott, hogy van ülepe, talán kicsinek is bizonyult (elmenne olyannak amit leírtál, hogy szűk az ülepe)az M-nél már kicsit jobban látszik, de még ott se nagyon, szóval nem az a térdig, combaljig érő.

2012. okt. 28. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!