Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 tini fiú hova mennyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tini fiú hova mennyen randira először, és meddig lenne szabad elmenni az első randin? (inkább melegek írjanak, én nem vagyok az, ez csak egy egyedi eset)

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 23:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
11%
és miből gondolod hogy vannak itt búzák?
2010. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Funktasztikus ***** válasza:
9%
homiiiiik! a homokos partra!
2010. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
légyszí értelmesek írjanak csak.
2010. dec. 27. 23:33
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

20l

sztem nem nagyon különbözik ez bármilyen más randitól

üljetek be vhova, igyatok meg vmit, dumáljatok, de sztem ne menjetek túl messzire

ha elvileg ez egy egyedi eset, akkor biztos elég képlékeny még a dolog, h meleg vagy-e, de sztem igen

mert nincs olyan, h egyedi eset, egy hetero fiú sose tekint úgy egy másik fiúra, mint lehetséges partnerre...

mindenesetre óvatosan ezzel a dologgal...

2010. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
akkor pl Moziba ? Tudsz mondani valami jó filmet? 2 középiskolás fiúról van szó, szal, valami jót:D amúgy mire értetted hogy óvatosan? Am igen is egyedi eset, mert más fiúk iránt nem éreztem még vágyat csak iránta.
2010. dec. 27. 23:49
 6/26 Funktasztikus ***** válasza:
35%
háth nem bárhova ha 2 fit lát egy kisgyerek hogy simogatják egymást azt hiszi az a követendö példa..szted??
2010. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%

Egyedi eset? ? ?

Hmm. Igyatok meg egy sört, nézzetek meg egy focimeccset, beszéljétek ki a lányokat, aztán uccu haza. a tesókódex is ezt diktálja.

2010. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
oks, ezek nem érdekelnek engemet és sztem őt sem:D meg mellesleg mi megyünk randizni. -.-
2010. dec. 28. 00:03
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Mozi jó ötlet. Ott nem látja senki, ah tapogatjátok egymást... :)

Mit nézzetek...? Horrort.

2010. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
8%
ídes fa**om két tini fiúú xD mennyetek ,,forró,,csokira :D Sziwessen szétvágnám a fejeteket :)
2010. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!