Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol lehet szép...

Magyarországon hol lehet szép fűzőket kapni? És Goth szoknyát?

Figyelt kérdés
Azt hallottam a Józsefvárosi piacon is lehet. Tényleg igaz, és mennyiért? Főként Pest közelében keresnék üzletet/árust!

2012. okt. 30. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gábriel Gothic Shop. Nem tudom hol van,de keress rá, meg fogod lelni. Még saját egyéni ruha szabászatára is van lehetőség.
2012. okt. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Drachen ***** válasza:
75%

A kínain aligha találsz fűzőt (ha még is akkor az olyan is -.-") ott max fűzős felsőt kaphatsz. Egyébként a pózer és divat gothok öltözködnek onnan előszeretettel (ahogy tudom) szóval inkább feccölj bele kicsit többet és legyen minőségi.

B verzió : Turkáló. Nekem pl onnan van fűzőm, bársony szoknyám (kemény 300 ft volt :P) meg minden más. Keresgél ilyen helyeken mert akkor tuti, hogy egyedi cuccaid lesznek, nem ilyen tömeg gyártott kerszetes-koponyás-pentagrammos-vámpíros förmedvények, amiket olyanok gyártanak akiknek fogalmuk sincs az egész szubkultúra lényegéről^^

2012. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 30. 14:22
 4/4 anonim válasza:
2013. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!