Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről az...

Mit gondoltok ezekről az összeállításokról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 30. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy szerintem nem valami jók ne haragudj.
2012. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jók.

27/N

2012. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit összecsapottak... Nincs benne sok igényesség és részletesség. Nézegess pl. top szetteket és meríts ihletet (ezzel nem azt mondom másold le másét).

És az egész szettnek legyen egy formája és ne csak random ruhákat válogass össze.

Biztos fiatal vagy még, de később biztos ügyes leszel. :)

2012. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem túl ötletesek, nincs bennük fantázia.
2012. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs bennük semmi extra..
2012. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezek nem összeállítások, random ruhák egymás mellett. Ami összeállítás az vagy nagyon fekete vagy értelmetlen. Két ruha egymásmellé téve. Ez aztán az összeállítás gratulálok.

Előttem szólókra utalva nézegess divattal kapcsolatos dolgokat van még mit tanulnod, pl. hogy a polyvore lényege az összeállítás és nem random ruhák egymás mellé posztolás.

Csak segíteni szeretnék persze, ne vedd ezt rosszindulatnak. :)Az elhatározásod már meg van.

so keep going!

2014. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!