Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik Tisza cipő alkalmas...

Melyik Tisza cipő alkalmas téli viseletre?

Figyelt kérdés
Nekem olyan Tisza kellene, ami bírja a havat, esőt, nem ázik be. Melyik alkalmas erre? Compakt, comfort, comfort de lux, sprint, alfa, derby, tardíció stb, akármennyi is van, nem tudom a többit. Köszönöm a segítséget! :)

2012. okt. 31. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem compaktom és comfortom is van, egyik sem ázik be, 2 éve ezeket hordom télen
2012. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és nem kell befújni vízhatlanítóval? Neked totál vízálló? A szakboltban azt mondták, hogy igazából száraz időre jó. Viszont nem kaptam még rendes választ, hogy melyik jó téli viseletre. Szóval kockáztassam be, hogy télen is hordom? Nekem is comfort-om van.
2012. okt. 31. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Válassz olyat, ami az egész műbőr. Bár én azt hordom télen, aminek velúr az orra, de sosem ázott még be. De ha teljesen műbőrt választasz, az tutira nem fog beázni
2012. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!