Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok ti milyen cipőt vesztek...

Srácok ti milyen cipőt vesztek fel télen? :D

Figyelt kérdés
Végig jártam egy csomó boltot, de nem találtam semmi olyat ami tetszene, pedig 20.000-től 40.000-ig kerestem cipőt, de semmi nem volt. :S

2012. nov. 1. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

kb ilyenem van, csak van neki elöl egy fűzővédője is


[link]

2012. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen Vans cipőm volt 2 évig :D
2012. nov. 1. 22:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg? Én most ősszel kezdtem el hordani, de eddig nem panaszkodhatok rá.


Neked milyen tapasztalataid vannak vele?

2012. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én két nagy hibát tapasztaltam. A sarkánál nagyon könnyen kopik (nem lötyögött a lábamon) először az anyag kopott ki utána van benne ilyen gumi "merevítő" és az is kikopott, szóval a jobb cipőnél már csak az a vékony anyag volt a sarkánál a bal párnál is ugyan ez csak ott a "merevítő" nem kopott el. A másik hiba, hogy hátul a talpa nagyon kopik, de ezen kívül más baja nincs kényelmes lábat is jól tartja szerettem ezt a cipőt, ez a csuka tartott nekem legtovább. :D
2012. nov. 1. 22:36
 7/10 anonim ***** válasza:

A talp kopását mondjuk meg tudom erősíteni, az tényleg a szokottnál durvább, még a Supránál is jobban kopik... A belső kopást még nem érzékelem.

Mindemellett tetszik, kényelmes és jól tartja a lábamat, ezért szeretem. Ha jól sejtem, ezt a modellt különlegesen bicósoknak fejlesztette a Vans, de kellő utcai használat után simán szétdeszkázom szerintem. :)

2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaja bicós cipő. :D
2012. nov. 1. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:
én acélbetkóst vastag zoknival :)
2012. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy supra sky3-am van.

[link]

Ilyen vízálló gumis bőrös anyagból készült, ugyh nem ázik át:)

Meg a nyelvében van egy kis zseb, amibe a cipőfűző többi részét lehet tenni.

Eddig nem találtam rajta egy hibát sem:DD Talán annyit, h mikor megvettem 1-1,5 hétig fájt benne a lábam:))

2012. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!