Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zenei stílustól független...

Zenei stílustól független vagyok, mégis hordanék acélbetétes bakancsot. Vélemény ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én spec utálom mikor valaki olyat vesz fel, ami képvisel valamit, de nem őt. Tehát a divatdolgok divatdolgok, és nem kedvelem.

Itt jön a de..azt hordasz amit szeretnél, ez már csak ilyen:) De attól h te nem képviseled a stílust, sokan egy ruhadarab vagy cipő alapján beléd költhetnek, mert ők nem tudhatják hogy divatból hordod. Úgyh én ezzel is számolnék a helyedben.

2012. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ilyendarabokat csak úgy ne vegyél fel. Bárki bármit kérdezhet ezzel kapcsolatban (a stlus képviselőire ondolok) és nagyon csúnyán besülnél...
2012. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
6 éve acélbetétest hordó metálarcként szerintem vörös lenne a fejem, ha meglátnék egy acélbetkóst egy Justin Bieber fanon:D
2012. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha neked tetszik, hát hordjad.

Egy rocker

2012. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hordd, de ha az igaziak betámadnak miatta, akkor ne sírj...
2012. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy rocker nem fog azért betámadni egy embert mert az is 'rocker' (vagy legalább is annak nézne ki a bakancs miatt)

Különben meg egy bakancs önmagában kevés is lenne ahhoz hogy rockernek nézzen ki valaki.

Szóval nyugodtan hordhatod ha tetszik.

De ha valamilyen okból kifolyólag rockernek is néznek nem fog neked menni egy másik.

Egy cigány már lehet hogy beleköt, de az beléd kötne anélkül is....


Egy rocker csaj

2012. nov. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D ja és nem vagyok justin bieber fan
2012. nov. 3. 07:56
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is hordok acélbetétest, igaz én zenei stílustól annyira nem vagyok független... :))

De felőlem hordd nyugodtan, engem aztán nem zavar.

2012. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 6-os..előtted lévő vagyok...engem is betámadtak érte...nincs zenekaros pólóm, és sose voltam teleaggatva különböző zenekarok logóival...és amikor bakancsban mentem be, rögtön a többi bakancsos jött oda és pofázott...idióták amúgy...attól, hogy nincs a hátamon/hasamon nagy betűkkel egy zenekar neve se, attól még nem lehetek rocker/metalos?! Egyébként azok tényleg a bunkóbb fajták voltak...sz*rt se tudtak rólam, de ők úgy szemre megsaccolták, hogy én divatból hordom a bakancsot...-.-" (az ilyenektől egyébként még most is rosszul vagyok, és a kedves kérdezőt, aki ellenben velem még csak nem is rocker szerettem volna figyelmeztetni arra, hogy vannak ilyen parasztok is...)

Nem kötekedésnek,fenyegetésnek,vagy bántásnak szántam...

2012. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Hát sajnálom, hogy vannak ilyenek, nálunk ez nem szokás, se a lakóvárosomban, se ott ahova suli járok. Ott a rockerek összefognak, és ha van is egy ember aki nem tartozik közénk, de bakancs van rajta nem foglalkoztunk ilyennel. Hát akkor szomorú módon hallom, hogy máshol ez nem így van.
2012. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!