Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy két gyermekes anyuka...

Egy két gyermekes anyuka felveheti rikító narancssárga színű, f@sznyúl feliratos trikóját?

Figyelt kérdés
Tök jópofa trikó, a Pólópokolból vettem. Míg nem voltak a gyerekek, mindenki jópofának tartotta, de a múltkor megszóltak a villamoson hogy akinek kicsi gyerekei vannak, hogy öltözhet így. Szabadelvű vagyok és még csak huszonhat éves. Ezentúl öltözzek otthonkába és kössek babos kendőt? Miniszoknyát se vehetek fel? Imádok egyedin öltözködni...
2008. máj. 22. 17:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
70%
De gondolkodjon már az aki azt írta h ne vagye föl ! hát mi lesz így a világból ha mindenki azt nézi hogy a másikon mivan ? lehet hogy inkább mindenkinek tükörbe kéne nézni :@ plsss ..
2008. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, mit gondolnak rólad, hordd, csak akkor ne háborodj fel, ha beszólnak. (Más kérdés, hogy mi köze van hozzá.)De amúgy szerintem ez a kérdés nem attól függ, hogy van-e gyereked vagy nincs. Szerintem trágár feliratok nélkül is lehet egyedin öltözni. Elég csúnya lett ez a világ, ha már csak egy f@sznyúl felirattal lehet valaki egyedi...
2008. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
91%

nagykúrva ez az élet h mindenki mindenkinek beszól, és megnézi milyen színű a haja, miért raszta, miért tetkós, vagy épp piercinges... Ha csaj akko az mér kopasz, ha pasi akko mér ér seggig a haja stb. A 90es évek elején ezért eléggé kinéztek... 28 vagyok, a sulik meg a konzervativ egyetem kiölte belőlem, ezeket mert gyenge voltam és hagytam. Tudod milyen szarul tudom érezni magam néha emiatt? Hagytam magam beleolvadni a szürke egyhangúságba.

Ne engedd, hogy bárki is alakítsa a te kis világod... Mindig azt viseld ami személyednek legjobban tetszik, és amivel nem vagy elégedett azon változtass... ez őszinte tanács.

2008. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%

ez hülyeség sztem

nem attól vagy egyéni h pirszinged van hupikék hajad meg f@äsznyúl feliratú a pólód.

ilyenje bárkinek lehet, egyénisége viszont nem. a környezetemből az általam legegyénibbnek tartott emberek nem voltak se punkok, se rockerek, se emók, se ilyesmik. önmaguk voltak, és normális cuccokat hordtak. tapasztalataim szerint azok hordanak ilyen cuccokat, akik semmi mással nem tudnk kitűnbi.

a kérdezőnek: itt nem másokról van szó, hanem a gyerekeidről. ne tanulják már azt, hogy ez a beszéd természetes... másoknak tényleg nincs belaeszólási joguk, de ha a gyerekeid ezt tanulják, attól még nem lesz szebb és elfogadóbb a világ. én elbújtam volna szégyenemben elsőben, ha anyám ilyen pólót hordott volna, már bocs. szóval ha a gyerekeid nélkül vagy, viseld, de nehogy már ők lássák. neked pont az lenne a feladatod, hogy vmennyire megóvd ezektől a dolgoktól, és nem még jobban rájátszani. otthonkán meg f@sznyúl pólón kívül biztos van még más ruhád is.

2008. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem hanyagold ezt a pólódat mer gááz!!
2008. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%
HÁÁT szerintem felveheted, csak ne a gyerekeid "társaságában".
2008. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%
vedd fle nyugodtan,az iylen emberekkel nem kell foglalkozni.ha én meglátnálak,szerintem azt gondolnám miylen jófej anyuka:)
2008. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!