Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy két gyermekes anyuka...

Egy két gyermekes anyuka felveheti rikító narancssárga színű, f@sznyúl feliratos trikóját?

Figyelt kérdés
Tök jópofa trikó, a Pólópokolból vettem. Míg nem voltak a gyerekek, mindenki jópofának tartotta, de a múltkor megszóltak a villamoson hogy akinek kicsi gyerekei vannak, hogy öltözhet így. Szabadelvű vagyok és még csak huszonhat éves. Ezentúl öltözzek otthonkába és kössek babos kendőt? Miniszoknyát se vehetek fel? Imádok egyedin öltözködni...
2008. máj. 22. 17:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

Felvenni fel lehet. Ízlés kérdése... Én nem tenném...

Lehet, hogy fiatal vagy, de egyben anya is.

Mi lenne, ha te sétálnál a 60 anyukáddal, és ő viselne ilyen feliratú pólót?

... Nem tudom, hány évesek a gyerekeid, de minél idősebbek, annál inkább kínos lesz az ilyen viselet.

Hülye helyzeteket hozhat magával, és nem csak rád nézve, hanem a gyerekeidre is... Pl. találkoztok a villamoson az egyik gyerek konzervatív óvónőjével/osztályfőnökével, aki megjegyzi magának, mit látott, és elkönyveli a gyereket, mint "erkölcstelen" szülők gyerekét, vagy akármi...

Komolyan, az ilyen póló az emberek 90%-ának nem tetszik!

Gondolj a gyerekeidre, és legalább miattuk ne viseld!


U.i.: Nem érdekel, ha lepontoztok, akkor is így gondolom.

2008. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Egészen nyugodtan vedd fel! Én is anyuka vagyok, méghozzá punk anyuka :))) Én 22 vagyok, 7 hónapos gyerekem van és mellkesen rózsaszín hajam, tetkóim, piercingem, bakancsban mászkálok és csak azért nem veszem fel a köldökig érő Sex Pistols felvarrós pólómat, mert a hasam nem épp a legszebb látvány így csíkosan. Amúgy meg nem nagyon izgat, hogy ki mit szól a megjelenésemhez, az én gyerekem legalább nem lesz begyöpösödött nyárspolgár, megszokja, hogy a világ sokszínű (nálunk szó szerint) és több féle ember létezik.
2008. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
45%

Sztem se vedd fel!Jól le írták 2vel elöttem!Ha angyok elsznek ciki lesz veled utazniuk a villamoson,buszon vagy akér az utcán,mert egyszerűen ciki az anyjukkal lenni,az öltözködése miatt...Ha meg találkozol majd az iskolából egy tanárral akkor majd amiylennek téged megítéllnek,a gyereket is olyannak ítélik amjd.

Én nem venném fel,főleg ha anyuka lennék.

De te tudod!

Egy anyuka ne öltözzön sztem kihívóan illetve hát...add mega módját.Nálunka suliba egy kis ribi anyja úgy jött szülői értekezletre,hogy kilógott a miniszoknyáján felül a tangája...bizar volt.

Gondolj a gyermekeidre!Egyedin tudsz öltözködni akkor is,ha nem viselsz trágár szavú pólót.

Inkább kivágottakat vagy bármit!

Üdv!

2008. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy anyukának miért kéne feladnia az egyéniségét? Attól hogy gyerekeid vannak, te még egy külön személyiség vagy. Ciki akkor lennél a gyerekeidnek, ha mondjuk olyan 11-12 éves korukra "bolondulnál meg", de mivel te eddig is egyedien öltözködtél, nekik ez nem lesz furcsa vagy ciki, sőt, büszkék lesznek a vagány anyukájukra.
2008. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
32%
szerintem normális nő eleve nem vesz fel ilyet. de ha te a gyerekeidet ilyen szövegre akarod tanítani, akkor hajrá! nem sok IQ-d lehet.
2008. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%
hm ... akkor a nők nagy része nem normális? Ez LOL:))))Sokan még ennél ilyenebbeket is felvesznek.. meg kéne már tanulni elfogadni hogy más is létezik kiskosztümön meg farmernadrágon kívül....
2008. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyedül annak üzenem aki az IQ-mat említette hogy neked mennyi az intelligenciaszinted ha úgy minősítesz engem hogy nem is ismersz?Hm?

A gyerekek pedig nem attól fognak csúnyán beszélni hogy én így öltözöm, lehet hogy épp pont olyan gyerekektől tanulják el az oviban akiknek az anyucija normálisan öltözik csak épp beszélni rondán szokott...

2008. máj. 26. 11:40
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

Szijja! Ugyan már mért ne vehetnéd ? Ha neked teccik és jól érzed magad benne akkro kit érdekel más. Biztosan irigykedett az a bizonyos személy aki beszólt hogy neki nincs ilyen kalsz pópója ! Szerintem kövesd a magad fajta öltözködési trendet és élj úgy ahogy neked jó , tök mind1 hogy 40 éves vagy vagy 20!!!!! Édes mind1 lehetsz ugyan olyna jó anyuka bármine ruciban . nem hiszem hogy a viselkedésedet és a szereteted ereét csökkentené egy ruhadarab vagy tetkó vagy bár mi !

Csak így lazán tovább :)

2008. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
áá jajj ne haragudj az előzőt én írtam és rengeteg hiba van benne . az pólója* és akkor* meg klasz* és még nagyon sok hiba van benne de nagyon siettem csak segíteni akartam :$ bocsika
2008. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
51%
Csodálkozom, hogy mindenki így áll a kérdéshez, hogy "nyugodtan vegyél fel amit akarsz". Nem hiszem, hogy a f@sznyúl feliratú cuccon és az otthonkán kívül semmi más nincs a ruhatáradban. Baráti társaságban, haverokkal oké, de a gyerek tényleg ne ezt lássa már...
2008. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!