Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy két gyermekes anyuka...

Egy két gyermekes anyuka felveheti rikító narancssárga színű, f@sznyúl feliratos trikóját?

Figyelt kérdés
Tök jópofa trikó, a Pólópokolból vettem. Míg nem voltak a gyerekek, mindenki jópofának tartotta, de a múltkor megszóltak a villamoson hogy akinek kicsi gyerekei vannak, hogy öltözhet így. Szabadelvű vagyok és még csak huszonhat éves. Ezentúl öltözzek otthonkába és kössek babos kendőt? Miniszoknyát se vehetek fel? Imádok egyedin öltözködni...
2008. máj. 22. 17:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Mért ne vehetnéd fel,öltöz úgy ahogy te jól érzed magad.Az hogy ki mit mond azzal meg ne foglalkozz,nehogy már mert gyereked van már úgy öltözz mint egy "öregasszony".
2008. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyugodtan felvehetsz. Ne mások véleményével törődj! Add magad, gyerekekkel is. Különben is vannak ennél durvábbak is, 16 piercinggel és 8 tetkóval, na az jobb? :))))
2008. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy vedd fel. Én ghotic lolitaba öltözök általában. Amúgy tetkóval és piercinggel rodeózok babakocsival. Te figyu már, hol van ez a Pólópokol bolt?:D:D:D:DAmúgy veled egyidős vagyok..
2008. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Helló! A Váci utcában van a bolt! Örülök, hogy nem vagyok egyedül! Jövő héten megyek tetováltatni és piercingem is van....:))
2008. máj. 22. 18:32
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
ilyen folsom nekem is van. (meg par masik verzioba is vettem.:$) *-*-* Mondjuk en 14 vagyok, de na.:D:D Nekem vmi neni szolt be, hogy uristen, hogy merek kislany letemre ilyen ruhakat hordani. Hat lol. :D A szomszedom asszem 30 eves, es a ferje tetovalo szalonba dolgozik, van egy 1 es egy 4 eves gyerekuk, de nagyon durvan neznek am ki, nagyon szuper szulok, es szuper emberek.:D Szerintem ezzel semmi baj nincs, nem az oltozkodesed fogja eldonteni, milyen emberek lesznek a gyerekbol. Azert mert vki igy erzi jol magat, nem kovet el bunt. Lehet ugyanolyan jo anya. Azert mert valahol vannak gyerekek nem kell a nagymama ruhait felvenni. Nem 50 evet oregedtel, hanem szultel..
2008. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

háát azért ha később majd a gyerekeidre szólsz rá hogy ne beszélj randán, ők meg azzal feleselnek vissza, hogy te meg milyen pólóban járkálsz... ok, most nem tudnak olvasni, de azért a feliratot megjegyezhetik, és később eszükbe juthat, amikor már tudnak... és ha még a káromkodásban sem fogod viszsa magad, akkor az azért már elég izé... meg hát a gyerekeid is égeted vele... nem elítéllek, mert nem ismerlek, de nem vmi jó példa a gyerekeidnek. nem kell otthonkába öltöznöd, de nemcsak végletek léteznek.

am gothic lolita ruhát hollehet kapni?:D

2008. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Várj, várj, kitalálom, valami vénasszony szólt rád! Nyugodtan öltözz úgy ahogy akarsz. :)
2008. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
neemm vok vénasszony, kiskorú vagyok. csak hát folyton mindenki azon panaszkodik, hogy honnan tanultam a csúnya beszédet... navajon:/
2008. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Sztem nem rólad beszélt most!

Amúgy igaz, mert a mai világban egy már már cosmopolitan városban, ne a mások ízlése szerint öltözködjek. Hord csak nyugodtan, én 22 éves vagyok egyetemista, az egyetemen mindenki vagy rockerként öltözik (esetleg hungaristaként)vagy pedig öltöny, nyakkendő, én lazán, sportosan, kinéznek, de nem érdekel.

2008. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Első gothiclolita ruhámat Bécsben vettem, úgy tudom Magyrországon nem lehet kapni, ezért én varratom őket.
2008. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!