Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha ti vesztek egy új ruhát...

Ha ti vesztek egy új ruhát kimossátok egyből mikor hazahozzátok, vagy csak egyből felveszitek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen kimosom, mert már a gyártás során teleteszik vegyszerekkel, hogy könnyebben lehessen szabni/varrni, a csomagolás,szállitás soárn koszolódik, az üzletben sok mindenki összefogdosa, felpróbálja - szóval inkább kimosom, minthogy fertöéseket meg kiütéseket kapjak töle.
2012. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, dehogy veszem fel, egyből megy a szennyesbe, és csak mosás után veszem fel. Alapból büdös gyári szaga van, már csak azért is mosásra ítéltetett
2012. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azért....:D

köszi.:)

2012. nov. 3. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem szoktam kimosni, csak a fehérneműket.
2012. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én sem szoktam
2012. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én se szoktam kimosni...és még mindig élek és sosem volt semmi bajom
2012. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mosd ki!!! Ugyanis hallottam h egy nő ezért kapott láb betegséget, mert egy olyan cipőt vett, amit állítólag egy ugyanolyan beteglábú ember próbált föl és ezért neki is betegsége lehet. ha nem akarsz bőrbetegséget akkor mosd ki!
2012. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mmano88 ***** válasza:
Én ki szoktam mosni mindent. Ruhát, ágyneműt, fehérneműt..
2012. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindent kimosok, szerintem ez alap dolog. A boltban előtted felpróbálták százan, de még ha egy ember, az is sok. Meg nem beszélve arról, hogy szállítás során mennyi kosz, szennyeződés rákerül. Nem tudnám úgy felvenni, sokszor a boltban is a saját ruhámra próbálom fel, ha tehetem. De pl. egy farmerrel ugye ez nem kivitelezhető. Ahogy hazajövök már repülnek is a szennyesbe. Ez igaz az összes ruhára. A cipőim talpbetétét is át szoktam súrolni, becsepegtetem teafaolajjal. És bár nem ebbe a témakörbe tartozik, én a konyhai eszközöket is egyből beteszem a mosogatógépbe, és csak utána kezdem őket használni.
2012. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!