Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez ciki vagy cuki?

Szerintetek ez ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen sapkák. Szerintem szörnyen édesek. Szerintetek? 13l


[link]


2012. nov. 3. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Édeskedvesek, de kb 12 éves korig. Aztán azért már annyira nem cuki, inkább furcsa.
2012. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
13 évesnek szerintem is kicsit gyerkes már. Érdekes hogy tetszik neked mert ilyen korban általában még azokra a cuccokra is azt mondáj a kortársaid hogy gyerekesen amik simán nem azok még sőt huszo évesen ujra buli hordani öket esetleg. Ez a sapi pont ilyen kategoria szerintem.
2012. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Èdes nagyon. Bár lehet, hogy a te korodban furcsa... Kisebb korodban ugye jó, idősebb korodban pedig aranyos, hogy ilyen infantilis vagy :) most lehet, hogy kicsikét furcsa, de hordj ilyet, ha ez tetszik. Érezd jól magad, ez az egyetlen fontos!!! :)
2012. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyeneket 15-30 korosztályon szoktam látni csak, szóval nem látom miért lenne gyerekes. Persze kell hozzá egy stílus, mert egy kosztümhöz biztos viccesen nézne ki... Amúgy nincs vele semmi gond. Semmiképp nem ciki.
2012. nov. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos:))
2012. nov. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár nem az én stílusom. Semmi esetre sem tartom cikinek, inkább bohém.
2012. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az furcsa, hogy sál is egyben, legalábbis nekem nem tetszik. De az állatfül menő, nekem cicafüles sapim van. Ha neked tetszik, hordd nyugodtan. 16l
2012. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Fanni1713 ***** válasza:
Érdekes, de énis 13 vagyok és én egy kicsit furcsának tartanám ha valaki ilyenben jönne suliba de hordjad ha szeretnéd
2012. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kell hozzá egy stílus de simán hordhatják idősebbek is szerintem
2012. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

És ehhez mit szóltok? Nekem ez jobban tetszik :)


[link]

2012. nov. 5. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!