Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erre az összeáll...

Mit gondoltok erre az összeállításról?

Figyelt kérdés

[link]

van egy ilyen ruhám, feketében. arra gondoltam hogy kicsit 'sportosabban' utcára is felvenném. egy fekete vastagabb harisnyával és egy egyszerű, fekete 'motoroscsizmával'. meg talán bőrdzsekivel. vélemények? jól nézne ki? felpróbáltam, nekem tetszik :) csak így leírás alapján, mások mit gondolnak.. :D tudom hogy sok a fekete, de nagyon szeretem :)



2012. nov. 7. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
hát erről a ruháról minden eszembe jut csak a sportos stílus nem. De te tudod,ha szerinted jól néz ki vedd fel.
2012. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neemis inkább sportos.. hogy is mondjam.. kicsit rockeres :D az a lényeg h lazább
2012. nov. 7. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
szerintem az általad leírt kombó se nem laza, se nem rockeres....gázos
2012. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A ruha nagyon szép, de nem lenne jobb normál női csizmával?

Szerintem kár elrontani a nőies megjelenést egy rosszul kiválasztott lábbelivel. A bőrdzseki sem illik hozzá szerintem. Inkább szövetkabát! Úgy viszont nagyon csinos és egyedi lennél!

21/f

2012. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a negatív kritika is kritika, úgyhogy köszönöm! :) az utolsó válaszolónak meg különösen :)
2012. nov. 7. 00:41
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a csipke annyira finommá és nőiessé teszi a ruhát, hogy túl nagy kontraszt lenne ha egy rockosabb irányba vinnéd el. Amit maximum el tudnék képzelni hozzá az egy fekete magas szárú tornacipő, de ez tényleg a max.
2012. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!