Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cicanadrágban esküvőre?

Cicanadrágban esküvőre?

Figyelt kérdés
Ruhához venném fel, mert vastagnak érzem a lábam.Magassarkúval természetesen ,nem valami sportcipővel.Szerintetek mennyire elegáns vagy sem?Vélemények?
2009. aug. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem elegáns egy esküvőre..Cicanadrágot pedig nem vesz fel az,akinek vastag a lába.Így csak még jobban kihangsúlyozza..
2009. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek az előttem szólóval, szerintem se vedd fel a cicanadrágot. Főleg akkor ne, ha lábfej nélküli - ha a bokádnál végetér, akkor optikailag még rövidíti is a lábat, így még vastagabbnak tűnik.

Ha tényleg zavar a lábad vastagsága, akkor szerintem gondolkodj egy kicsit hosszabb ruhában vagy egy szép alkalmi nadrágban - azokat is fel lehet venni magas sarkú cipővel, biztosan nagyon csinos leszel bennük!

2009. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
lehet, h én értem rosszul, de ruha alá venéd fel? és meddig ér a ruhád?
2009. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Esküvőre nem illik. Buliba, suliba még talán jó (ugyanis már eleve nem olyan divatos), de esküvőre vagy ilyen komolyabb ceremóniára már nem jó.
2009. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy kis csipkés aljú fekete, ami a lábszárad közepéig ér nagyon csinos tud lenni tunikával vagy ruhával és magassarkúval. És esküvőre is nyugodtan vedd fel :)
2009. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem elegáns, semmiképp ne vedd fel.

Ha vastagnak érzed a lábad, vegyél térdig, vagy az alá érő szoknyát, mely enyhén bővűl lefelé.

VAgy esetleg harisnyát a ruhához

2009. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszike a véleményeket
2009. aug. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!